Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk a legolcsóbb az EU-ban...

Nálunk a legolcsóbb az EU-ban is a pia. Így már másképp hangzik az infláció? Szándékosan van alacsonyan tartva vagy a piac?

Figyelt kérdés

Ha vígasztalódni kell, ha kellemes akarjuk érezni magunk, ha ünneplünk, ha bánatosak vagyunk kisegít a bajban a kedvenc borunk,sörünk,martinink, kinek mi. Még mindig mi vagyunk a mámor mekkája [link]


[link]



2021. aug. 31. 11:49
A kérdező szavazást indított:
A szabad piac miatt alakult ki
A kormány szeret minket ezzel is
Is-is, kettő között
10 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én ennek örömére meló után legurítok egy felest. A teljes ünneplést hétvégére hagyom
2021. aug. 31. 11:52
 2/11 KrumpLee ***** válasza:
19%
krumpli + pia + fidesz = BOLDOGSÁG
2021. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Kamu, hogy nálunk a legolcsóbb. Kb bármely piafajtára tudok országot az euban, ahol olcsóbb
2021. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A CBA-ban (ami a legolcsóbb itt) 2 dl 37% Vodka csak 1290 Ft. Ez nem olcsó? :O
2021. aug. 31. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Jah, csak más országban úgy kétszeres az ára, hogy háromszoros a fizetés.

Sosem arról volt szó, hogy önmagában mennyi az ára, hanem hogy mennyit visz el a fizetésből, és arányaiban magyarországon többet, mitn a legtöbb helyen.

2021. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyrészt az EU-ban csak a nagyon gazdag országokban vannak 3x-os fizetések az itteniekhez képest, ha jól tudom. A keleti tömbben 1.7-1.8 max. Másrészt a főváros messze jobban él még uniós szinten is. A vidék van anyagilag lemaradva
2021. aug. 31. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Nyugi, már Ausztriában is meg van az 3-szorosnak.

Mellesleg a lényeg arra utalt, hogy teljesen más, hogy a fizetéseknek megfelelően arányosítod vagy csak fogod így natúrban az árakat és összehasonlítod.

2021. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Phoney ***** válasza:
Lehet, hogy nálunk lehet a legolcsóbban alkoholhoz jutni grammonként, de ha valami ihatót akarsz venni, akkor máris drágább, mint a németeknél... köszbmeg, okádékot itthon is tudok csinálni.
2021. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
48%
Én marha, 19 éve absztinens vagyok.
2021. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a Dréher vagy Zcwak dél-afrikai és svájci tulajdonosait érdekelné a magyar belpolitika.

De az életszínvonal sem.

2021. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!