Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ha jövőre bukik a...

Fideszesek, ha jövőre bukik a vezéretek, melyik ellenzéki miniszterelnök-jelöltet látnátok szívesen a miniszterelnöki székben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

"Nem értem te miért gondolod ezt megvesztegetésnek."

Már a kérdésed hangneméből is sejtettem, hogy nem az a fajta vagy, aki könnyen megért dolgokat.

"Teljesen jogos"

Tehát csak azért tiltsunk el valakit a közügyektől, mert idős. Igazi demokrata gondolat!

"ha valaki már nem beszámítható"

Mondd ki, hogy patkány vagyok! Ne tagadd a Bangóné-vénád! :)

"Ez egy tizensok éves Fidesz mese."

Ja, nyilván meg sem történt, ugye? Ferenc vezéred ártatlan, és nem tehet semmiről, ami akkor történt.

"Ha mondjuk a fidesz elmebetegi nem mentek volna szétverni az akkori TV székházat, talán nem kellett volna bevetni a hadsereget, hogy könnygázzal oszlassa szét a tömeget."

Kérdező, én ott voltam 2006-ban, Te viszont valószínűleg még csak a pólyádban nyöszörögtél. Ártatlan embereket tiportak le a földre és verték őket véresre. Nem tüntetők voltak. Ők nem vertek szét semmit, nem bántottak senkit. A rendőrök fogták, és nőket, férfiakat, időseket, fiatalokat ütöttek vertek, ahol csak érték. Böszme vezéred pedig beismerte, hogy folyamatosan tartotta a kapcsolatot a rendőrséggel aznap, tehát ő adta az utasítást.

Korózs Lajos kapcsán elkezdesz fideszezni... Tudom, hogy fáj az igazság, és valahogy meg kell próbálni elterelni a témát, de valljuk be - ez elég béna próbálkozás volt.

A Führereket pedig ne a kormánypártokban keresd. Nem ők akartak zsidólistát, hanem a Te EP képviselőd, Gyöngyösi Márton (Adolf).

2021. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Végülis egy zsák krumpli nem megvesztegetés, igaz? Bár valakinek ennyi is elég, meg egy kis Bözsi utalvány, hogy szavazhasson. Egyébként nézd meg mi megy más helyeken. Vakcinalottó, ahol milliárdokat lehet nyerni ha valaki beoltatta magát. A megvesztegetés nem itt kezdődik.
2021. szept. 2. 13:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az kínosabb, hogy a libsik összefeküdtek a Jobbikkal és elárulták a saját eszményeiket a hatalom érdekében. Ugyanezek nem sokkal korábban még a lámpavasra/Dunába kívántak titeket, aztán némi mosdatás után már úgy bújtok hozzájuk (és a fénykorában 17%-nyi szavazóikhoz), mint a régi szeretőhöz.

Ez az igazi elvtelen libsi fertő. De fordítva is vicces látni, ahogy a korábbi zsidózókból hogyan lesz Gyurcsánypárti libsi. Hányinger.

Remélem majd beveszitek a Mi Hazánkat is, ha ők is vesznek egy száznyolcvanast.

Érdekes módon azzal nem számolnak, hogy a régi Jobbik 17%-nyi szavazója nem lett hirtelen libsi, azok szépen mennek a MH-hoz. Tehát amit ma az új Jobbik kap, azt az MSZP-től, LMP-től átpártolt szavazók adják, amivel nem jön ki a libsi közvélemény-kutatási matek. Kínos.

2021. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12:

Amíg azt hiszitek, hogy az emberek csak egy zsák krumpli és a Bözske utalvány miatt szavaznak a fideszre, akkor tévedsz. Ha összehasonlítod a 2010 előtti állapotokat és a mostaniakat, akkor megérted, hogy az emberek miért szavaznak a fideszre: alacsony munkanélküliség, jobb egészségügyi rendszer, magasabb fizetések, karakán, nemzetéért kiálló vezetés, békés együttélés a magyarok és a cigányok között (ez utóbbira megjegyzem, hogy 2006 környékén, a Gyurcsány érában, szinte polgárháború tört ki a magyarok és a cigányok között)

2021. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13:

Hitler is összehozta a szocializmust és a nacionalizmust, így keletkezett a nemzetszocializmus. Itt éppen ez történt: a jobbikosok nem lettek kevésbé nacionalisták/rasszisták, még itt a gyik-on is gyakran látok bevallottak jobbikos cigányozást, zsidózást (pl. Orbán egy cigány, Orbán benyal a zsidóknak, stb. frázisokkal), de a libsik sem lettek kevésbé kommunisták mint régen, igazi nemzetszocializmus. Horthy idejében is megdöntötték kis német segítséggel Horthy konzervatív rendszerét, most is erre törekszenek. A felállás éppen az...

2021. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!