Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc minek köszönhe...

Mészáros Lőrinc minek köszönheti mindent elsöprő sikerét, gazdagságát, illetve azt, ha bármikor nyit egy újabb vállalkozást, abban sikeres lesz? Ez az ember géniusz?

Figyelt kérdés
Most például tevebizniszbe fogott bele új vállalkozásával.

2021. szept. 2. 12:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

így könnyű mindenből nyereséget csinálni

ha vesztesége, akkor majd az állam megveszi emelt áron...


[link]

2021. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Most írta valaki, hogy Mészárosnak már 2010 előtt (azaz nem Fidesz hátszéllel) is már komoly vagyona volt. Emellett igen, Mészárosék cégei sok mindent csinálnak, jó munkát végeznek. Nyernek közbeszerzést, de nem csak ő, hanem bizony baloldali politikusok cégei is (pl. Cseh Katkához kötődő cégek).
2021. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#22


Cseh Katka a fasorban sincs. 2010 előtt pedig jelentéktelen személy volt Lőrinc. Legtöbben mégcsak nem is hallották a nevét. Szóval nagyon gyenge lábakon áll az érved.

2021. szept. 2. 14:52
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
#23: Azért nézzél utána.... Az, hogy te nem hallottad a nevét, és a libsi sajtóból úgy tudod, hogy egy egyszerű gázszerelő volt 2010-ig, még nem feltétlenül igaz, már 2010 előtt szép vagyona volt.
2021. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24


Menthetetlen vagy. Engem egy menthetetlen pedig nem tud befolyásolni. Hidd azt, hogy Lőrinc a csodálatos géniusz, aki mindent magának köszönhet, főleg a 2010 utáni sikereket. Engem meg hagyjál békén.

2021. szept. 2. 18:53
 26/28 anonim ***** válasza:

#25: Ez rám is igaz: te egy menthetetlen vagy, a libsi sajtó teletöltötte a fejedet baromságokkal, így egyértelműen mást nem is vagy képes felböfögni...


Engem meg hagyjál békén.

-> ilyen az, amikor a nyúl viszi a puskát. Kérdeztél valamit, én válaszoltam.

2021. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Mas orszagban ebbol gond lenne itt meg tapsikolnak
2021. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Közel áll a tűzhöz...ennyi a sikerének a titka
2021. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!