Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen alacsonyak a...

Miért ilyen alacsonyak a bérek Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 13:33
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

"Ha jobban osszeszedem magam, akkor millko korul keresek ... pek baratom aki baromi jo szakember, felmillio folott keres ..."


Ezekkel akarsz hencegni? Nevetséges bérek..Genfben a fizetések 1,3 milliótól kezdődnek..

2021. szept. 2. 15:33
 32/35 anonim ***** válasza:
40%

29# alapvetően egyetértek a hozzászólásoddal...DE én kapásból 8 embert fel tudok sorolni az környezetben, akiknek egy diplomájuk sincs, de minimum úgy keresnek mint én , sőt...pl fodrászom, vízvezeték szerelő, autóvillamossági szerelőm, klíma szerelésssel foglalkozó kis cég alkalmazottjai/ tulajdonosa, burkoló, fűtésszerelő, akik legutóbb nálunk dolgoztak.

Tudod az a helyzet, hogy bizonyos foglalkozásban tényleg sz@rul keresnek, pl eü ápoló, tanárok, rendőrök, de egyre inkább nem ez a jellemző!!

2021. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, már bocsánat, de mi a búbánatot akarsz mondjuk havi 1,5 millás fizetésből? Mire kell ennyi pénz, már ne is haragudj meg? Szerintem havi nettó 600ból úgy lehet élni, mint Marci hevesen. Persze vannak szintek, ha te 2 havonta valami trópusi szigeten akarsz nyaralni vagy egyéb ilyen jellegű luxusigényeid vannak, akkor az megint más, de szerintem ez óriási luxus és nincsen erre társadalmi igény. Nekem sincs erre igényem, de persze nem lenne rossz mondjuk 700-800 körül keresni, de hogy 1,5 millió..

De mondom, attól függ, hogy mégis mire akarsz te költeni, de irreális, amin hisztizel.

2021. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas! A fekete munka itt nem fog megszűnni. Mi vagyunk a 10 millió adócsaló országa. Itt a feketeség nem fog megszűnni ameddig van Magyarország.
2021. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

#33

Ha akarok venni egy normális lakást, ahhoz nem elég 500 nettós fizetés…

2021. szept. 2. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!