Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért van...

Ezen az oldalon miért van annyi ellenzéki?

Figyelt kérdés

Már csak az ilyen névtelen oldalakon mertnek hőzöngeni, lázítani?


Feltűnően többen vannak mint a nem ellenzékiek és a nem ellenzéki válaszokat tömegével értékelik negatívra.


Ilyen helyen gyűlik össze az alja?

Úgy mint az incelek?



2021. szept. 2. 16:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
#3 Miből gondolod, hogy csak Budapestről lehet elérni azt az oldalt?
2021. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ítélj politikai hovatartozás alapján. Sajnos sokaknak, csak tényleg a leszavazás megy, ha valamivel nem ért egyet nem a "hasznosságát" értékeli. Szerintem mindkét oldalon vannak konkrét kézzelfogható vélemények. Az sajna más, hogy az emberek vitázás helyett egymás szidásával vitatják meg a poltikát. Hát sajnos itt tartunk.
2021. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%

Az intelligensebb néprétegek között, akik nem csak facebookozásra használja a neten, hanem egy fórumon kifejti a véleményét pl. politikai témában, az ellenzék népszerűbb.


Minél képzetlenebb, tudatlanabb valaki, annál inkább a fideszre szavaz, de azok közül kevesen járnak ide.

2021. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%
#11 azt is elárulnád, e helyzetben mit jelent függetlennek lenni? Csak úgy rámondjuk magunkra, vagy van valami megkülönböztető tulajdonság, ami a többinek nincs? Nekem ilyent nem sikerült felfedeznem.
2021. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként jó magam úgy gondolom, hogy azért hangosabb egy ellenzéki ember, mert ő azt bizonygatja, hogy neki/nekünk rossz, ő mást akar, ha te meg vagy elégedve a jelenlegi kormánnyal nincs okod ezt magyarázni, meg fejtegetni, hogy miért. Én például teljesen jól élek a Fidesz alatt, és nem is szoktam egésznap kommenteket/GYIK-et bújni, hogy szidjam az ellenzékieket, vagy sz*pkodjam a Fideszes kérdéseket. Nem látom értelmét. Sok hasonszőrű ismerősöm is van, aki kormánypárti, de ő ezt nem is hangoztatja, meg minek hangoztatná. #14-es voltam
2021. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
31%

#15

Gondolom elírás és igazából #10 akart lenni.


Tudnék egy nagyon hosszú részletes leírást adni, de maradjunk egy kicsit egyszerűbb definíciónál.

Legyen az a független, akinek az értékeit/ideolágiót - hívd ahogy szeretnéd - nem a politikai hajtogatja a kedve szerint.


Erre jó példa a migráns kérdés.

Ha megnézed, hogy 2015 előtti és utáni felmérésekben a magyarok mennyire fogadták el a migránsokat, akkor az látszik, hogy drasztikus változás következett be.

Viszont a migránsok fogalma nem változott, még migrációs hullám is volt korábban, 2000 körül.

Ami változott az az emberek értéke a politikai "kedvéért", így ezek az emberek nem tudnak független állásponton lenni bizonyos kérdésekben.


Ez ugyanúgy igaz, ha valakire a szép arca miatt szavazol, a haverod stb.

2021. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

"Mert gyávák,de azt elfelejtik hogy Ip cím alapján lenyomozhatóak."


Tehát a fideszed rendszerében aki ellenzéki, és ennek akár hangot is ad, azt le kell nyomozni. De ezt ti tiszta demokráciának hívjátok, ahol semmi probléma nincs a jogokkal. Az általatok kutyának sem tartott arabok között is több joga van az embernek, mint nektek. Ugyanis te is csak egy apró kis kutyuska vagy, aki akkor csahol, amikor a főnöke azt mondja neki.

2021. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
Komolyan én már csak azért szurkolok a moslékkoalíciónak hogy nyerjenek, hogy meglássák az emberek hogy mekkora hulladék nullák.
2021. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
28%

@18:01


Ha nyer a "moslékkoalíciónak" és csődbe viszik az országot, az én szememben akkora sem fogjá jóvá tenni azt a szembeköpészt, amit nap mint nap tapasztalok a fidesztől a magam meg úgy az összes állampolgár felé. Mi lehet a legrosszabb? Max emigrálok. Nem fog hiányozni ez a szemétdomb.

2021. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%
Most van moslékkoalíció hatalmon, a fidesz-kdnp moslék.
2021. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!