Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért van...

Ezen az oldalon miért van annyi ellenzéki?

Figyelt kérdés

Már csak az ilyen névtelen oldalakon mertnek hőzöngeni, lázítani?


Feltűnően többen vannak mint a nem ellenzékiek és a nem ellenzéki válaszokat tömegével értékelik negatívra.


Ilyen helyen gyűlik össze az alja?

Úgy mint az incelek?



2021. szept. 2. 16:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem sokuk csak lepontoz, nincs más szórakozása, vagy munkája??

Az is érdekes, hogy ha egy válasz a Fideszre kedvező kap két zöld kezet, 100 százalékon van, 3 percen belül leviszik 30 százalékra, jön hirtelen 4 piros....🤔

2021. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Mert már többen vannak, mint a kormánypártiak és jövőre kormányváltás
2021. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Én se értem pedig a bérek a plafont verdesik. Budapesten, ha le tudod írni a neved, nem vagy büntetett előéletű már nem tudsz 300 NETTÓ alatt keresni Átlag ember pesten 3-400 ezer nettókkal szétdöngeti magát- Ma Budapesten a legnagyobb gond, nem tudják az emberek honnan indul az emirates repülő Dubajba.
2021. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16%
Mert gyávák,de azt elfelejtik hogy Ip cím alapján lenyomozhatóak.
2021. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%

"Átlag ember pesten 3-400 ezer nettókkal szétdöngeti magát- "


300-400 nettóval is mélyszegénynek számítasz

2021. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

"Mert gyávák,de azt elfelejtik hogy Ip cím alapján lenyomozhatóak."


Ezzel maximum olyan emberek szokták riogatni egymást, akik teljesen dilettánsak az informatikához. Amúgy meg kinek kell itt Ip cím, mikor ott a telefonjainkon a pegazus :D

2021. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

"Mert gyávák,de azt elfelejtik hogy Ip cím alapján lenyomozhatóak."


Tor-t használok :D

2021. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Mert jövőre BUÉK.
2021. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

Nincsenek, csak a fideszesek azt képzelik, hogy aki nem nekik (értsd: hazugságuknak) ad igazat, az ellenzéki.

Én nem tartom magam ellenzéki, teljesen független vagyok, de fidesznek kb. 0 értelmes ötlete volt, és semmilyen normális pozitív eredményt nem hoztak össze.

Ez tény.


Ebből kiindulva pedig a fidesz alapból kiesik, mint opció.

2021. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

Mindenekelőtt, ha nem tetszik a másság, vonulj vissza elvbarátaid közé.

Jellemző a primitívségre, hogy siránkozik azon, ami nem olyan mint ő, hiszen nem érti. Jellemző, hogy önmagából kiindulva ezt a más gondolkodást selejtnek látja. Az persze fel sem tud merülni, hogy valami azért látszik többnek, mert több.


Ez egy fórum. Kétségtelen, az utóbbi időben egyre silányabb a minősége. Ez mindössze annyit jelent, hogy akik itt szabadon megfogalmazzák véleményüket, egyre többen ezt csak rendkívül alacsony szinten képesek. Ezen változtatni csak az iskolázás tud, nincs ember, aki önmagától világosodik meg.

2021. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!