Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért van...

Ezen az oldalon miért van annyi ellenzéki?

Figyelt kérdés

Már csak az ilyen névtelen oldalakon mertnek hőzöngeni, lázítani?


Feltűnően többen vannak mint a nem ellenzékiek és a nem ellenzéki válaszokat tömegével értékelik negatívra.


Ilyen helyen gyűlik össze az alja?

Úgy mint az incelek?



2021. szept. 2. 16:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
Na és te is incel vagy kérdező, ha már ide jöttél?:))))
2021. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Én nem.

Ha elolvastad volna rendesen amit írtam, látnád. Nem incel mindenki aki ezt az oldalt használja.

De azok akik gyűlölködve erőlködnek a kormány ellen és pontoznak le azonnal tömegével, azok között biztos akad jó pár.

2021. szept. 3. 13:23
 23/27 anonim ***** válasza:
25%

#22

Amúgy ez pont nem igaz.

A tanulmányok azt igazolják, hogy az incelek elsősorban jobboldaliak, onnan kerülnek ki.

Amúgy minden értelmes ember tudja, hogy a jelenlegi kormánynál nem volt rosszabb kormányunk, így csak erre alapozni a kijelentésed, még nagyobb hülyeség.

2021. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23


Igen ezek azok a hazugságok közé tartoznak amit az ellenzék terjeszt.

Az értelmiség a tanultak inkább baloldaliak illetve liberálisak,...

Persze...


Aztán amikor az ellenkező látszik akkor az meg nem igaz meg csak kevés kivétel, stb...


Ennél az ellenzéki csürhénél milliószor jobb a Fidesz.

2021. szept. 3. 17:34
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

#24

Csak ezek nem hazugságok, minden eddigi kutatás ezt támasztotta alá.


Sőt, még a pszichológusok is adtak már rá egy jó ideje magyarázatot.

Leegyszerűsítve arról van szó, hogy az incel-ek azt várják el a nőktől, amit amúgy a jobboldal hirdet, hogy a nő a férfi alatt van és ki kell szolgálnia.

Az incel-eknek ez meg azért jön be, mert akkor nem magukban kell keresni a hibát, hanem projektálhatják a nőkre, hogy a "hülye, libsi" nők önmegvalósítani akarnak ahelyett, hogy velük összejönnének.


"Az értelmiség a tanultak inkább baloldaliak illetve liberálisak"

Az szintén igaz, ezt is alátámasztották kutatások.

A baloldaliak/liberálisok felül vannak reprezentálva a tanultabbak körében.

Ezt mondjuk nem tudom, hogy miért tagadod, még a fidesz is elismerte, ezért hirdetett kultúrharcot is.


"Aztán amikor az ellenkező látszik akkor az meg nem igaz meg csak kevés kivétel"

Csak ilyen sosem történt.

Egyik országban sem volt olyan kutatás, ami ezt támasztotta volna alá.

Mindig az jött, hogy "valami miatt", aki tanult az inkább baloldali, mint jobboldali.


De ez amúgy megint érthető. Valaki minél értelmesebb annál jobban képes empátiára, illetve annál logikusabb.

A jobboldal rendszerint irracionális és manipulálni próbálja az embereket, ezért taszítja a legtöbb tanult embert.


"Ennél az ellenzéki csürhénél milliószor jobb a Fidesz."

Tekintve, hogy a fidesznek volt 11 éve, hogy bizonyítsa, hogy mennyivel jobban ért pl. a kormányzáshoz, mint az mszp és nem sikerült bemutatnia, mivel rosszabb eredményeket tudnak felmutatni.

Így nem, sajnos a fidesz az mszp színvonal alatt küzdötte magát, ami nem kis eredmény.

2021. szept. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Az incelek azt várják el amit a jobboldal hirdet és a liberális nők nem tetszenek neki, stb...

Ejjha... hát vannak gondjaid biztos, de garantálom, hogy lesznek is még.


Vagy direkt hazudsz vagy végletekig korlátolt vagy.



A kutatások alátámasztják, hogy a baloldaliak az értelmesebbek, az értelmiségiek inkább baloldaliak.


Tudod mi az a whishful thingking? Amit csinálsz.



Ami az utolsó részt illeti pedig vagy totálisan tudatlan vagy a hírekből vagy direkt hazudsz.


A gazdaság milliószor jobban teljesít mint a baloldali kormányzás idején, amikor államcsődközeli helyzet volt.

Össze sem lehet hasonlítani. A végtelenségig lehetne sorolni, de nyilván a saját bőrödön is érzed, de annyira elvakult vagy.


A számok magukért beszélnek viszont.


Gondolom az ilyen torzított ellenzéki híreket bújod folyton meg hasonszőrűekkel beszélgetsz és meggyőzitek egymást.

Ott aztán bármit lehet mondani, holnap az már igaz lesz és azt is hiszitek, hogy tény.


Ennek az országnak vannak problémái és lesznek is, de a totális roncs, széthullás, csődközeli állapot, káosz, elszegényedés után ami az MSZP-SZDSZ idején volt, ezerszer jobban teljesít az ország.


Messze lekörözte a Fidesz-KDNP kormányzás.

A hitelminősítők és különböző nemzetközi szervezetek is rengeteg eredményt elismertek az évek során, de nyilván ezeket nem akartad meghallani.



Az a baj veled, úgy látom, ami sajnos az ellenzékre nagyon jellemző.

Nem gondolkozik, de még hallani és látni sem akar olyankor, amikor valami nem fér bele a világképébe.

Egymást erősítik, biztatják, hergelik és csak abból a szemszögből látnak dolgokat.

Amikor néha szembejön a valóság akkor pedig vagy támadnak vagy nem hiszik el.



Ha nem direkt hazudsz, akkor javíthatatlannak tartalak. Kivéve ha még nagyon fiatal vagy.

Bár ha direkt hazudsz más szempontból az is nagyon nagy gond.



Én azt javaslom, hogy a vitát zárjuk le, mert úgysem jutunk egyről a kettőre.

2021. szept. 4. 20:14
 27/27 anonim ***** válasza:

"Tudod mi az a whishful thingking? Amit csinálsz."

Ha nem lenne igazam, akkor már legalább 3 linket adtál volna, amik alátámasztják az állításod.

Az nem cáfolat, hogy mellébeszélsz.


"A gazdaság milliószor jobban teljesít mint a baloldali kormányzás idején, amikor államcsődközeli helyzet volt."

Szintén nem igaz.

Nézd meg nyugodtan a világbank adatait.

Annak nincs köze se a baloldalhoz, se a jobboldalhoz, mivel egy teljesen független cég.

A világbank adatai szerint egy válsággal együtt is az mszp-szdsz alatt 94%-os GDP növekedés volt, míg a fidesz 8 éve alatt - hogy ugyanolyan hosszú időintervallumot nézzünk - összesen 21% válság nélkül.

Ez rettentően gyenge eredmény és akkor még nem említettem, hogy mennyi EU-s pénz jött be.

Szóval te vagy az, aki hazudik, de nem meglepő, eddig se tudtál érvelni.


"Össze sem lehet hasonlítani. A végtelenségig lehetne sorolni, de nyilván a saját bőrödön is érzed, de annyira elvakult vagy."

Akkor simán cáfolod az állításom.


"Gondolom az ilyen torzított ellenzéki híreket bújod folyton meg hasonszőrűekkel beszélgetsz és meggyőzitek egymást."

Nem ,azt te csinálod, én utánézek a hivatalos adatoknak, ahogy tettem a GDP esetében.


"Ennek az országnak vannak problémái és lesznek is, de a totális roncs, széthullás, csődközeli állapot, káosz, elszegényedés után ami az MSZP-SZDSZ idején volt, ezerszer jobban teljesít az ország."

Sajnos ez nem igaz, még a csőd sem, legalábbis ha azt csődnek hívod, akkor a mostani helyzet is "csőd", mivel most rosszabb helyzetben votl a járvány alatt az ország.


"Messze lekörözte a Fidesz-KDNP kormányzás."

Sajnos nem.

Objektíven, kizárólag az adatokat vizsgálva, az mszp-szdsz jobb volt.

Az is szar volt, de nem ennyire szar.

Nyugodtan nézd meg mondjuk az autók átlagéletkorát, ha az emberek olyan jól élnek, akkor hogy lehet, hogy 2088-ig csökkent az autók átlagos élettartama, míg most is a "jólétben" folyamatosan nő?


"A hitelminősítők és különböző nemzetközi szervezetek is rengeteg eredményt elismertek az évek során, de nyilván ezeket nem akartad meghallani."

És itt derül ki, hogy mennyire ostoba vagy.

A hitelminősítők nem a gazdaság erőségét értékelik, hanem hogy mennyire kiszámítható az adott ország.

Egy országban, ahol folyamatosan az oligarchákat tömik pénzzel, és egy csomó pénzt nyom ide az EU, az tényleg kiszámítható lesz, de nem lesz gazdaságilag erős.


"Nem gondolkozik, de még hallani és látni sem akar olyankor, amikor valami nem fér bele a világképébe."

Engem meg lehet győzni, csak nem annyival, hogy mellébeszélsz.

Itt van a világbank szép kis grafikonja, tessék szépen megmondani, hogy miért olyan szar a fidesz eredménye EU-s pénzekkel együtt:

[link]


Elárulom neked, hogy ha a fidesz önerőből - tehát EU-s pénzek nélkül - az EU-s átlag növekedés hozta volna, és még erre jött volna rá az EU-s pénzek általi növekedés, akkor kb. 50-60%-os GDP növekedés lett volna.

Ez kvázi annyit jelent, hogy vagy ellopták a fél országot, vagy a fidesz olyan rossz, hogy gazdaságilag visszaesést hoztak volna össze.

Esetleg mindkettő.


"Amikor néha szembejön a valóság akkor pedig vagy támadnak vagy nem hiszik el."

Az nem valóság, hogy nem érvelsz.

Egyetlen egy forrást nem adtál, egyetlen egy tényt nem mondtál.


Nyugodtan ezt is elolvashatod, ez egy TUDOMÁNYOS írás, elég szépen leírják, hogy az incelek a jobboldali ideológiákat vallják maguknak:

[link]


"Ha nem direkt hazudsz, akkor javíthatatlannak tartalak. Kivéve ha még nagyon fiatal vagy."

Kettünk közül te hazudsz, mivel én adatokat hoztam. Tekintve, hogy az egyik adat egy országon kívüli, elég híres és ismert cég, aminek semmi köze az országhoz, így az adataik minmum pontosak.

Közben pedig a másik linkem elismert kutatók írása.


"Én azt javaslom, hogy a vitát zárjuk le, mert úgysem jutunk egyről a kettőre."

Hogy zársz le valamit, amit el se kezdtél? :DDD

Az érvelési hibák, amiket csináltál, azok nem számítanak vitának.

Én hoztam érveket, adatokat, kutatások. Ez a vita, amit te csinálsz, hogy elmondom, hogy nem igaz, de nem hozol bizonyítékot, érveket, az nem vita. Az úgy hívják, hazugság.

2021. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!