Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Telex-hívek ugyanannyira...

A Telex-hívek ugyanannyira agymosottak, mint az M1-en nevelkedett nyugdíjasok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 12:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

A fideszes igénnytelen szennyoldalakat nem nevezném hírforrásnak.

A telex pl egyszerű tényeket ír.

2021. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ők azok akik a valóságról értesülnek.Mely cikkekkel van gondod?linkeld már be őket.
2021. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Most tudom, hogy lefogtok pontozni, de szerintem mind az Origo, mindpedig a Telex és a CNN, valamint a Fox News propagandát sugároz. Olvassátok el ezt:

[link]

Vagy ezt:

[link]

2021. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 hypno ***** válasza:
32%

#13


Most már legalább tudom, hogy miért jönnek szakmányban a "ha az összefogás/Gyurcsány embere/baloldal/stb nyerne akkor jönne a szemkilövetés, meg a végigkardlapozás", meg hasonló kérdések


Az egységsugarú aranykalászos fészbuk harcos orbánisták olvasták az Origót

2021. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

A telex minden, csak nem igényes hírportál. Nem vagyok fideszes, ezt úgy írom. Persze a köztv sem az, a pesti tv meg mindennek a legalja. Iskolai projektben diákok messze színvonalasabb munkákat csinálnak.

Nagyítóval kell keresni a minőségi újságírást sajnos, oldaltól függetlenül. De úgy gondolom, hogy nem is ez a lényeg, hanem a kattintások.

2021. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Aki csak egy irányból tájékozódik az agymosott lesz. A telex 20+ éve csinálja, csak korábban Index néven. Aki bekajálja a függetlenobjektív dumát, az a legalja agymosás terén.
2021. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Még jobban!!
2021. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%
Az ellenzéki médiák fogyasztói között is vannak szép számmal agymosottak, de köztük azért nagyobb arányban vannak a saját pártjaikkal szemben kritikusok is. És ezek a médiák, Telex/444 tényleg le szokták hozni az ellenzéki stikliket is.
2021. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Az M1 egy annyira fizetett propaganda csatorna, hogy aki annak hisz, sokkal agymosottabb.
2021. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

A vakhit az vakhit, mindegy miféle.

Csóri dolog

2021. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!