Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak, akik úgy gondolják...

Vannak, akik úgy gondolják Gyurcsány Ferencet és csapatát nem kéne visszaengedni a hatalomba, eleget bizonyítottak 2010 előtt. Mások viszont nem tartják helyesnek, hogy eltiltsanak a politikától egy ilyen ellenzéket?

Figyelt kérdés

#Sok olyan O1G-koalíció párti kérdés van, ahol már meg is van fogalmazva a rejtett válasz, legyen #egy fideszes is
2021. szept. 3. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány Ferit és bandáját örökre el kell tíltani a politikától
A Gyurcsány Feri által vezetett ellenzék jobb mint a Fidesz, emiatt nem számít, ha kilövetik minden magyar szemét
24 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Eltanultad a gazdáidtól a kérdésírást, hiszen a "helytelen" opcióba egyből beleszőttél egy hazugságot, hogy minden magyar szemét kilövik.
2021. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem, én csak az ellenzéki szavazóktól tanultam, mert ugyebár helyes ilyen kérdéseket feltenni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Eddig egy ilyen kérdést nem tettem fel, de már b* a csőröm a sok olyan O1G-párti kérdés, amiben bele van szőve hazugság....

2021. szept. 3. 22:39
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

"opcióba egyből beleszőttél egy hazugságot, hogy minden magyar szemét kilövik."


nem ezt mondta, hanem, hogy ti akkor is táncolva örömködve ünnepelnétek, ha konkrétan kilőnék minden magyar szemét

2021. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
2: kapcsolódó kérdés: te korrektnek tartod a Nemzeti Konzultáció kérdéseinek megfogalmazását?
2021. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
#3 újabb hazugság, de hát megszoktuk
2021. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Magától kellene, hogy eltűnjenek. De vagy hülyék és nem veszik észre a helyzetet vagy nincs bennük gerinc.
2021. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

"#3 újabb hazugság, de hát megszokt"


egy jövőre vonatkozó jóslat mióta lehet hazugság?

de már megszoktuk ezt a feri meg az ocsmány neje elsőszámú talpnyalójától

2021. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
#7 utálom Fletót és a nejét is, de értem, hogy egy fideszes agyába nem fér be az, hogy valaki egyszerre lehet Orbán és Fletó ellen is
2021. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

"Én minden kilövetett jobber szemnek örülök😘"


Én meg annak örültem volna, ha a sok antifa 14 éves gyíkvállon átrobog egy olyan lovasroham, mint amit a gyurcsánymessiásotok uszított egy ártatlan tömegre. :)

2021. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Ez a szemkilövetés tök jó kampányduma. Arra amúgy gondolt valaki, hogy talán nem kellett volna kukákat, autókat felgyújtani, rendőrökre támadni, vadbarmok módjára törni-zúzni a vársoban, és akkor nem lőtték volna ki XY szemét. Tudjátok, aki k..vának megy, ne csodálkozzon, ha megd.gják. Az meg csak hab a tortán, hogy a Fidesznek ebben 100%-osan benne volt a keze, ők hergelték a buta, könnyen befolyásolható embereket. Most meg nagy divat lett újra gyurcsányozni.
2021. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!