Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Galla Miklós Újabb Orbánhoz...

Galla Miklós Újabb Orbánhoz írt leveléről mi a véleményed? Igaza lehet?

Figyelt kérdés

ismert, hogy Gallának ítélték a Karinthy díjat. Közben Galla egy óvodások, iskolások előtt tartandó estjén a fitymáját húzogatta miközben minden fellépésén fanszőre kilátszó alsó nadrágban van, amiben kidomborodik a pénisze. A díj odaítélő bizottság ezen mélyen felháborodott és visszavonták a díjat. Most Galla azt sérelmezi, hogy "világszínvonalú dalaimat" nem játszák a Petőfibe. Kinek vab igaza?


ÚJABB NYÍLT LEVÉL ORBÁN VIKTOR MINISZTERELNÖK ÚRNAK


Tisztelt Miniszterelnök Úr!


Itt ismét Galla Miklós. Köszönöm a szellemes válaszát. Sajnos az ügy azóta sem oldódott meg.


Kérem, engedje meg, hogy feltételezzem, Ön ismeri azt a személyt, aki kinevezte Dobos Menyhért vezérigazgatót, illetve az MTVA kuratóriumának tagjait. Kérem, kérje meg az illetőt, beszéljen vezérigazgató úrral és a kuratórium tagjaival. Szólítsa fel őket, hogy további késedelem nélkül adják át a nekem jogosan járó, negyven év munkájával kiérdemelt Karinthy-gyűrűmet, tegyék lehetővé, hogy visszatérjek a Rádiókabaréba és a Petőfi Rádió tűzze műsorára szívhez szóló, világszínvonalú dalaimat. Ne kelljen arra gondolnom, hogy valakit a származása miatt ér hátrányos megkülönböztetés Magyarországon. Mert most erre gyanakszom, különösen a CEU- és az SZFE-ügy fényében.


Kedves Miniszterelnök Úr, egy teljesen ártatlan embert minden ok nélkül meghurcoltak. Kérem, segítsen. Kérem, intézkedjen. Köszönöm.


Üdvözlettel:


Galla Miklós”



2021. szept. 5. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Gallának. Világszínvonalú dalait játszani illene
Gallának a díj is kijár
Inkább pszichiáter/pszichológus kellene lassan a művész urnak
Nem tudom
29 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy teljesen megbolondult, vagy egy jó nagyot trollkodik, vagy (ez most merült fel bennem először) mégiscsak vannak politikai kapcsolatai. Azért még mindig az első verziót tartom a legvalószínűbbnek.
2021. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, Miki felszólítja az ország miniszterelnökét, hogy hivatali visszaélést kövessen el, ami BTK szerinti tétel.

Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy származásának mi köze a CEU-hoz, vagy az SZFE-hez. Milyen származású, talán ausztrál?

2021. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

1. a díjak nem JÁRNAK valakinek, hanem eldöntik hogy adják-e neki vagy sem. Minden évben rengetegen vannak akiket felterjesztenek, akiknek a neve ott van a lehetőségek között mert olyan teljesítményt nyújtottak, hogy megérdemelnék, és ezek közül kiválasztják azt a pár embert akik akkor meg is kapja.

2. nem Orbán választja ki a díjazottakat, hanem van egy szakmai bizottság aki jól vag rosszul de jogosult eldönteni.

3. Ha Orbán beleszólhatna abba hogy egy tőle teljesen független bizottság kinek adja oda a díjat és kinek nem, éppen azok lennének legjobban felháborodva akik most azt követelik, hogy Galla ügyében megtegye.

Nem a kormány adta ezt a kitüntetést, hanem az MTVA kuratóriuma dönt egy rádiós személyiségről minden évben, hogy neki ítélik oda. Leggyakrabban a rádiókabaré neves és ismert szereplői kapták meg az elmúlt évtizedekben.

Az alapítványnak joga van döntenie is és megváltoztatnia is ezt a döntését. Nem kívülről szólt bele valaki hogy ne adják neki oda. Azért nem árt ha van egy szint amit megtart egy kitüntetésnél az adományozó és ha kiderül, hogy tévedett, akkor inkább ne adják oda az illetőnek!

2021. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Drog.
2021. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
"a Petőfi Rádió tűzze műsorára szívhez szóló, világszínvonalú dalaimat." Jesszusom. Ez az ember vagy bolond vagy szánalmas. Szerintem most annyira lejáratja magát, hogy már nem sokan fognak vele szóba állni.
2021. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

5


Szerintem Galla csak szórakozik,hülyéskedik.

2021. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
#6 Sajnos most nem találta el mi az ami abszurd de vicces. Ez csak abszurd.
2021. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
12%
Van benne logika. Nem tudom, igaza van-e, túlzás-e elvenni valakitől egy kitüntetést a későbbi viselkedése miatt, vagy esetleg kirúgni.
2021. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy Orbán szólhat, hogy XY kapjon valamilyen díjat, de egy ilyen beképzelt, közepes képességű tagnak biztosan nem javasolna semmit. Főleg nem, ezek után.
2021. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

Azért nem valasztották be elvileg, mert elővette a fütyköst előadása alatt a kollégáinak és felhúzta a bőrt hogy "megmutat valamit".


Erre a kollégái nem számítottak, mivel már alapból alsónadrágban jött aminek a feneke ki volt vágva.

2021. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!