Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien vagyunk még akik az...

Mennyien vagyunk még akik az ellenzéki pártok valamelyikére fognak szavazni?

Figyelt kérdés

Tehát DK, MSZP vagy Jobbik? Momentumot nem írom ide mert az pont, hogy Fidesz nyaló párt és isten ments, hogy FGY András elnök legyen itt még rosszabb lenne mint Korsos. Jakab Péter szerintem eléggé jól irányítaná ezt az országot. Dobrev meg Karácsony ugye meg úgyis azt fogják nagyrészt tenni amit Fecó bástya mond nekik. Ő ugye annó hibázott azonban beismerte. Nem úgy mint Korsosék. És szerintem Fecó igaz, hogy csinált annó hülyeségeket. Azonban magánemberként tök jó arc lehet. A YouTube videóiból is ez jön le. Csak ezt nem mutatta meg mikor hatalmon volt. Azonban azóta változhatot szerintem pozitív irányba. Jakab Péter pedig minél inkább arra törekszik, hogy minél szabadabban éljünk. Most sokan azt mondják, hogy jajj Vona Gábor 2. Igazából Vona is jó ember. Csak maximum nem tudná annyira jól irányítani az országot. Ugyan úgy mint ahogyan egyedül Karácsony sem. De még mindig jobb lenne mind2 Gyurcsány nélkül is mint Orbán. Jakab Péter is van olyan jó mint Vona. Csak ő ráadásul még jól meg is tudja mondani. Amikor télen megmondta Orbánnak az egyik ülésén azt Orbán csak lesett hát végem volt.

Januárban 18 leszek már és lesz szavazati jogom.



2021. szept. 7. 01:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
37%

#10

Nem maradt le, mivel nem vagyok dk-s, nem is szavazok a dk-ra és sosem szavaztam a dk-ra.

Tényeket írtam, azok pedig függetlenek tőlem is és a politikai orientációmtól is.

2021. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Márki Zay jobb lenne vele lehetne nyerni simán.
2021. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
11# pedig tényleg totálisan DK s" érvelés", de mindegy is!!
2021. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
41%

#13

Emeld ki, hogy melyik része a dk-s érvelés és elmagyarázom, hogy miért nem az.

Én meg tudom védeni, amit mondok.

2021. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

14# pl ez a két pont. Ami közte van, hogy Gyurcsány sem jó, az szokott lenni az elterelő hadművelet 🤫🤫



#4


"Gyurcsány nem beismerte, hogy hibázott, hanem kiszivárgott a beszéde. A kettő közel sem ugyanaz."


Viszont ő is lehet a szivárogtató, vagyis igazából lehet, hogy beismerte.


A beszéd tartalmát ismerve meg, sokkal inkább a többi mszp-sről szólt, mintsem Gyurcsányról.



"mert most nem élsz szabadon? Be vagy zárva? Korlátozva vagy valamiben is?"


Most is hoztak egy törvényt, ami csökkentette az emberek jogait.


Pl. ha valaki a gyerekének olyan műsort akar mutatni, amiben adott esetben lehetnek melegek, akkor nem teheti, mivel a fidesz kitiltotta a TV-ből.


Ezzel szűkítette a szülők szabadságát.


Ilyeneket a DK S ismerőseim szoktak mondogatni, persze sokuk nem saját kútfőből.

DE ettől függetlenül ez lehet véletlen is, nekem nem kell bizonygatnod semmit, mivel Fidesz szavazóként én hiszek neked!!

2021. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

“ ha valaki a gyerekének olyan műsort akar mutatni, amiben adott esetben lehetnek melegek, akkor nem teheti, mivel a fidesz kitiltotta a TV-ből.”


Nincs megtiltva, a szülő azt tesz amit akar. Ha így akarja nevelni benyomja neki az amerikai mesecsatornát, márkát nem írok, nézheti.


Én is láttam pár éve azon, semleges neműnek volt hívva a játékbaba...semleges nemű xy, tehát minden alkalommal mikor kimondta a baba nevét, hozátette hogy semleges nemű. Ez vagy 5x elhangzott 22 perces mesesorozat alatt.

2021. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

#15

Jó, akkor adok hosszabb magyarázatot:


"Viszont ő is lehet a szivárogtató, vagyis igazából lehet, hogy beismerte."

A tartalma arról szólt, hogy az mszp-sek nem mernek beleállni reformokba, miközben Gyurcsány szerette volna, hogy ha az oktatás és egészségügy jobb lenne.

Azért nem mertek beleállni, mivel féltik a helyüket, ingyen pénzt stb.


Ezek az emberek, akik tartanak attól, hogy drasztikus reformok esetén megbuknak, miért szivárogtatnák ki egy felvételt, ami szintén a bukásukat eredményezné?

Mármint logikailag valami nem stimmel ezzel a lépéssel.


Ezzel szemben viszont ha Gyurcsány okézta le a szivárogtatást, akkor lehet, hogy az ő fejében az járt, hogy a nép majd nyomást gyakorol a többi mszp-s képviselőre.


Aztán nyilván egy másik opc, hogy lehettek mondjuk fideszes beépített emberek, de akkor az megint a fidesz gerincéről árulkodik.


Kizárólag a beszéd alapján Gyurcsányról az a kép alakul ki, hogy jót akar az országnak, amiben a többi ember gátolja őt, és kizárólag azért állt bele az mszp-s kamukampányba, mivelúgy gondolta, hogy ő az egyetlen a politikai palettán, aki rendbe szeretné tenni az oktatást és egészségügyet.


Remélem ez így tisztább már.


"Most is hoztak egy törvényt, ami csökkentette az emberek jogait."

Ez meg így történt.

A fidesz pont arról beszélt, hogy a szülőknek kell eldönteni, hogy mit nézhet a gyerekük a tv-ben.

Ha elolvasod a törvény ide vágó szakaszát, akkor bizonyos tartalmakat 18-asként kell leadni. Ehhez viszont tartozik az, hogy nem csak egy karika lesz rajta, hanem ezeket a filmeket, sorozatokat - azt hiszem - csak 11 után lehet leadni.

11-kor a legtöbb gyerek már alszik, így ezeket nem nézheti, vagyis a szülőnek nincs lehetősége eldönteni, hogy akar-e műsorokat mutatni a gyerekének vagy sem.


Tehát amit a fidesz mondott az hazugság, mivel pont, hogy így nem dönthetnek. Ezzel pedig a szabadságuk sérült annak tekintetében, hogy eldöntsék a gyerek mit nézhet.


Nekem alapvetően más gondom van a törvénnyel, ezt kizárólag abból az irányból mutattam be, hogy miért nem igaz, amit a fidesz indoklásként adott, és hogy ebből miért igaz, hogy valakinek kevesebb a szabadságjoga.

2021. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

#9!


""Ezek után le meritek írni, hogy az ellenzékre az értemiség szavaz? :D"


Az az állítás az értelmiségiekről szól, semmit nem mond a nem értelmiségiekről.


Mellesleg meg igaz."


Szuper érvelés! Megtudtuk, hogy a ballobekre nem csak értelmiség, hanem mindenki más is tömegével szavaz! Tehát ti vagytok a többség, ti nyertétek az előző választásokat. :D


Mellesleg nem attól lesz valami igaz, hogy kijelented. :D


Nem tudom eldönteni, hogy buta vagy-e vagy szimplán csúsztatsz, de a fenti mondat nem az értelmiségiekről szól, ha az imádott poszkommunista pártjaid szavazóbázisáról. És ez az állítás nyilvánvalóan nem igaz.

2021. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"Pl. ha valaki a gyerekének olyan műsort akar mutatni, amiben adott esetben lehetnek melegek, akkor nem teheti, mivel a fidesz kitiltotta a TV-ből.


Ezzel szűkítette a szülők szabadságát."


Nem erről szól a törvény.

2021. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

#11!


El kell ismerni, most írtál igazat!

A tények valóban függetlenek tőled. :D

2021. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!