Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien vagyunk még akik az...

Mennyien vagyunk még akik az ellenzéki pártok valamelyikére fognak szavazni?

Figyelt kérdés

Tehát DK, MSZP vagy Jobbik? Momentumot nem írom ide mert az pont, hogy Fidesz nyaló párt és isten ments, hogy FGY András elnök legyen itt még rosszabb lenne mint Korsos. Jakab Péter szerintem eléggé jól irányítaná ezt az országot. Dobrev meg Karácsony ugye meg úgyis azt fogják nagyrészt tenni amit Fecó bástya mond nekik. Ő ugye annó hibázott azonban beismerte. Nem úgy mint Korsosék. És szerintem Fecó igaz, hogy csinált annó hülyeségeket. Azonban magánemberként tök jó arc lehet. A YouTube videóiból is ez jön le. Csak ezt nem mutatta meg mikor hatalmon volt. Azonban azóta változhatot szerintem pozitív irányba. Jakab Péter pedig minél inkább arra törekszik, hogy minél szabadabban éljünk. Most sokan azt mondják, hogy jajj Vona Gábor 2. Igazából Vona is jó ember. Csak maximum nem tudná annyira jól irányítani az országot. Ugyan úgy mint ahogyan egyedül Karácsony sem. De még mindig jobb lenne mind2 Gyurcsány nélkül is mint Orbán. Jakab Péter is van olyan jó mint Vona. Csak ő ráadásul még jól meg is tudja mondani. Amikor télen megmondta Orbánnak az egyik ülésén azt Orbán csak lesett hát végem volt.

Januárban 18 leszek már és lesz szavazati jogom.



2021. szept. 7. 01:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
40%
"és lesz szavazati jogom." Ez itt a legnagyobb baj, ahogy olvaslak.
2021. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%
Szavazz a Táncsics radikális balpárt nevű pártra.
2021. szept. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
40%
Ezek után le meritek írni, hogy az ellenzékre az értemiség szavaz? :D
2021. szept. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsány nem beismerte, hogy hibázott, hanem kiszivárgott a beszéde. A kettő közel sem ugyanaz.
2021. szept. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
42%

“ És szerintem Fecó igaz, hogy csinált annó hülyeségeket. Azonban magánemberként tök jó arc lehet. ”


Ha ő jó arc, akkor Orbán mi?


-Akkor Orbán nemcsak jó arc, hanem menő is. 😎 Ilyennek is kell lenni. 😉



“ Jakab Péter pedig minél inkább arra törekszik, hogy minél szabadabban éljünk”


😂, mert most nem élsz szabadon? Be vagy zárva? Korlátozva vagy valamiben is?

Én nem, Te igen?


“Amikor télen megmondta Orbánnak az egyik ülésén azt Orbán csak lesett hát végem volt.”


-Én is néztem volna, ha ennyi .... mellett kell ülnöm, és kénytelen vagyok néhány idiótát meghallgatni, aki a házszabályt se ismeri.


Ok hogy úgy lépett be a Parlamentbe, hogy nem tudja(egy céghez megyünk, akkor is illene tudni, de ez meg a Parlament...rá is lett szólva, figyelmeztetve lett...Egy munkahelyen ha a házirendet megszeged, már rég ki lett volna vágva az illető.


Na ezek után mondja valaki, hogy nincs demokrácia, vagy szabadabb életet akar.

2021. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
Egyre kevesebben.
2021. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%
Fogytok kedves kérdező, mint a Hold 🌒...a tendenciákat nézve azt mondom tavaszra szinte esélytelen lesz a kormányváltás!!!
2021. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
43%

#7


“esélytelen lesz a kormányváltás!!!“


Ettől függetlenül lesz kormányváltás!

-> Az 5. Orbán kormány fogja váltani a negyediket. 🙂

2021. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
43%

"Momentumot nem írom ide mert az pont, hogy Fidesz nyaló párt"

Ezt a részt kifejtenéd? :DDD


#3

"Ezek után le meritek írni, hogy az ellenzékre az értemiség szavaz? :D"

Az az állítás az értelmiségiekről szól, semmit nem mond a nem értelmiségiekről.

Mellesleg meg igaz.


#4

"Gyurcsány nem beismerte, hogy hibázott, hanem kiszivárgott a beszéde. A kettő közel sem ugyanaz."

Viszont ő is lehet a szivárogtató, vagyis igazából lehet, hogy beismerte.

A beszéd tartalmát ismerve meg, sokkal inkább a többi mszp-sről szólt, mintsem Gyurcsányról.


#5

"-Akkor Orbán nemcsak jó arc, hanem menő is."

Még Gyurcsány se jó arc, de Orbán még gerinctelenebb.


"mert most nem élsz szabadon? Be vagy zárva? Korlátozva vagy valamiben is?"

Most is hoztak egy törvényt, ami csökkentette az emberek jogait.

Pl. ha valaki a gyerekének olyan műsort akar mutatni, amiben adott esetben lehetnek melegek, akkor nem teheti, mivel a fidesz kitiltotta a TV-ből.

Ezzel szűkítette a szülők szabadságát.


"-Én is néztem volna, ha ennyi .... mellett kell ülnöm, és kénytelen vagyok néhány idiótát meghallgatni, aki a házszabályt se ismeri."

Ja, Orbán meg Kövér végre megtanulhatná a szabályok, mert ez rájuk nézve rettentő szánalmas.


"Egy munkahelyen ha a házirendet megszeged, már rég ki lett volna vágva az illető."

Kivéve ha a "főnök" az, aki megszegi, mint nálunk.

De minden törvényünkkel így van. A fidesz szerint csak dísznek van.

2021. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

#9


Lemaradt a mondatod végéről


“by the DK activist”

2021. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!