Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a fideszesek fognak...

Vajon a fideszesek fognak szavazni az ellenzéki előválasztáson?

Figyelt kérdés
A fidesz nagyon rá van állva Karácsony Gergelyre. Ha nem ő lenne az ellenzéki miniszterenök jelölt, akkor új kampány kell nekik.

2021. szept. 10. 22:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Amugy kivancsi lennek a 9 esrol mit gondolnak valyon a valoban haza szereto fideszesek, aki az orszag sorsat kockaztatja a a parthusege miatt milyen erkolcsi ertekrendet kepviselhet...
2021. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vajon*
2021. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Margarinon*
2021. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

#11

9-es vagyok. Én úgy gondolom, hogy ha már veszítünk, akkor a legalkalmasabb ellenzéki miniszterelnök kormányozzon. Én Dobrev klárát látom annak. Engem meggyőzött az európai szintű minimálbérjeivel és nyugdíjaival. Plusz a férje egy exminiszterelnök, aki sok hasznos tanáccsal fogja tudni ellátni.

2021. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy olyan sokan részt fognak közülük venni. Nyilván lesznek akik majd igen, de csak egy elenyésző számban, nem fogja befolyásolni a végeredményeket.


Különben is, csak a nagyobb városokban lesznek majd sátrak, ahol lehet szavazni, ezáltal máris kiszűrik az olyan embereket, akik mondjuk falun élnek.


Szerintem emiatt kezdte el a Fidesz is a petícióját, hogy méginkább elvonja a fideszesek figyelmét az előválasztásról. Bár annyira sikeresen nem működik, mert nem szoktak annyira tolongani az emberek a pultoknál. :D

2021. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"a demokrata elovalasztas amerikaban pl 2020ban a demokratak kevesebb mint 40%a ment el pedig ott ennek hagyomanya van."


csak amerikában magyarországnyi népességekre van osztva az 500 milliós USA, és úgy vannak az előválasztások

2021. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez az előválasztás egy előre megrendezett baloldali bohóckodás. Baloldalon Gyurcsány a főnők így a legesélyesebb ellenzéki jelölt én szerintem az Dobrev Klára!
2021. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!