Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már eldőlt hogy ki lesz az...

Már eldőlt hogy ki lesz az ellenzék miniszterelnök-jelöltje?

Figyelt kérdés

már jó ideje nem foglalkozok politikával, meg a kamélonszínű mindenben is egyet-nem-értő "ellenzékkel" meg abszolút nem foglalkozok, de a vitát megnézném.

De ha már eldőlt és a Gyurcsány lesz újra a felesége mögött, akkor értelmetlen megnéznem.


És ha így lesz, akkor hálaisten nagyon sokan még jobban fognak undorodni és potenciális szavazókat veszítenek.


Egyébként a M. Zay Péter a legértelmesebb kösztük.



2021. szept. 12. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Kint van a plakáton, Karácsony legyőzi Orbánt.
2021. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem foglalkozol vele, egyébként prekoncepcióid vannak, akkor mit érdekel?
2021. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Karácsony? ne bassz.
2021. szept. 12. 20:01
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Már rég. De az eredményt csak az előválasztás után tudjuk meg.
2021. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Dobrev Klára, le van játszva.
2021. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én azt vettem észre, hogy lassan két tábor formálódik. Az egyik oldalon a DK és a Jobbik. A másik oldalon mindenki más.
2021. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, eldőlt, Soros.
2021. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Mindegy mi lesz meg vagyunk b@szodva.
2021. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Szóval röviden nem úgy látom, hogy el lenne döntve. Max az, hogy ki melyik táborhoz tartozik. Hogy a kettő közül melyik győz az szerintem nekik sem egyértelmű.
2021. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nevetséges.


Egyébként a velem vitázni akarónak, akaróknak mondom; nem fogok vitázni, mert értelmetlen.


És nagyon is érdekel a politika, és mielőtt anyádoznátok, meg jajjgatnátok hogy vidéki suttyó vagyok.

1. Tényleg vidéki vagyok, de ebben az országban a nagykörúton kívül már minden vidék.

2. Fiatal vagyok, és diplomám is lesz ha minden jól megy.

3. Fideszes sem vagyok, nem mintha az bűn volna (ahogy pl. Momentumosnak stb se az.)

4. Értékek és nem pártalapon kell politizálni, végsősoron.


De a válasz: Szarházi gazemberek, meg a trónok harcához tudom hasonlítani az egészet. Annyi a terv, hogy letaszítják a királyt a trónról és ez mégcsak nem is terv, utána meg persze mivel szélsőballtól szélsőjobbik vannak arcok, egymásnak esnek és újra elkúrják.


Ha meg Dobrev Klára lesz, vagy Karácsony, akkor az én esetemben IS pont az ellenkezőjét érik el; csak azért is Orbán.

2021. szept. 12. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!