Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar oktatásban miért...

A magyar oktatásban miért vannak ilyen diktatórikus vonások?

Figyelt kérdés

Az online oktatást nem tették opcionálissá, választható lehetőséggé.

Ráerőszakolták újra a diákokra a jelenléti oktatást.Majdnem mint egy kényszermunkatábor.


A diákoknak JOGA kellene hogy legyen az online oktatáshoz.Van erre igény is.Aki akar hadd legyen joga a digitális oktatáshoz ha az jobb neki, jobban tetszik neki.


2021. szept. 13. 11:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Pont, hogy az óra legyen online, a vizsga legyen hagyományos.

Sokan visszaéltek az online vizsgával, semmi értelme.

2021. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21 Teljesen igazad van, de nagyon jó dolog lenne most is otthonról vizsgázni úgy, hogy előttem a jegyzetem, mellettem a telefonom amivel rá tudok keresni arra amire kellene.

Ha az a cél, hogy mindenkinek meglegyen a vizsgája, akkor jó az online vizsga.

Ha viszont a cél ennél picinykét több, hogy tudás is legyen a vizsgajegy mögött, akkor nem ér semmit az online vizsga.

2021. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Amúgy pont leszarom, mert ha értelmes képzés, akkor ennek úgy is meglesz a böjtje.

Persze elég széles skálán mozog a dolog.

Azért nem mindegy, hogy valaki tanult és akkor 1-2 dolgot kipuskáz, hogy meglegyen az átlag, mert pont azon múlik vagy totál beleszart és úgy puskázza ötösre.

2021. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt le boomerezel kérdező, 24 vagyok. És nem, nagyon nem értek egyet veled. Én szívből örülök a jelenléti oktatásnak, és kevés olyan stresszes, depressziós és elcsestett időszak volt az életemben mint a távoktatás. Sanszosan ha tovább tart az online antiszockodás, bele is őrülök. Jó, mondjuk az is igaz, hogy nekem van életem, és barátaim az egyetemen, akikkel szeretek együtt lenni. Illetve a hallgatói lét élményéből is sokat elvesz az a te szipiszupi hómofid. Nem tudom, nekem az összes elpuskázott ZH és a reggel 10kor kelés sem érné meg mégegyszer ezt a kényszerantiszoc rémálmot, és képtelen vagyok megérteni, mennyire kell befordultnak lenni ahhoz hogy ezt valaki élvezze.
2021. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!