Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoknak az Ellenzékieknek...

Azoknak az Ellenzékieknek akik örvendeztek az EU-s pénzek elvonása miatt, most az arcukra fagyott a mosoly?

Figyelt kérdés

Nagy volt az öröm, amikor az EU pénzelvonásokról döntött az Orbán-kormány ellen. Azt hitték nagy naivan, hogy ezaz végre nem tudnak többet lopni az EU-s pénzekből. De ráfáztak, mert nem küldi az EU a pénzt? Felveszik hitelbe, a te és a gyerekeid/unokáid szakállásra és abból lopnak. Tehát nem az EU-tól szívják most a pénzt, hanem a te és hozzátartozóid jövőjét lopják el. Ez így már mégsem hangzik olyan jól...

Az arcodra fagyott a mosoly ettől?



2021. szept. 13. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sajnálom,hogy nálunk nem vezették/vezetik be az eurót legalább mint alternatív fizető eszköz.

Tudom,hogy nem lenne könnyű megszokni,és átállni rá,de Európán belül is könnyebb lenne vele fizetni,nem lenne annyira idegen odakint kezelni az összeget (ha mondjuk nyaralni mész,vagy dolgozni),és váltogatni sem feltétlenül kellene.


De persze nem mindenkinek tetszene,én azt is megértem miért.:D

2021. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%

10

Mivel a csatlakozási tárgyalások előfeltétele volt a privatizáció, amit utána is folytatni kellett, lehet számolgatni. Az EU-t a népszavazás előtt "Lehet cukrászdám Bécsben?" feliratú blőd óriásplakátokkal népszerűsítették...ezúton is gratulálok az akkori szavazóknak, akiknek ennyi elég volt az IGEN-hez.

2021. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!