Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán kormány bukását...

Az Orbán kormány bukását fogja okozni az oltás kötelezővé tétele?

Figyelt kérdés

Nemdiktátor Orbán már a veszélyes oltáshoz kötné a munkavállalást,ami alkotmány ellenes.


[link]


A mi hazánk már szervezi is a tüntetést.


[link]


Ha ezt megteszi a viktátor akkor a nép elkezd sztrájkolni és bedől a fidesz?



2021. szept. 15. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

Máshol is leírtam, kötelező azért nem lesz, mert akkor nem tudja a felelősséget rád tolni, mint tudjuk - és ez nem szóbeszéd, de ez kísérleti stádiumban lévő vakcina, ha tetszik, ha nem.


Ami görénységre készül az az, hogy majd a munkáltatód fogja rád kényszeríteni, ergo zsarolni, ha nem olttatod be magad, akkor mehetsz máshova dolgozni.


Mondjuk előre mosolygok rajta, hogy eddig is nehéz volt épkézláb munkaerőt találni, hát majd még ezután.


Teljesen szűrreális, hogy engem is majd azért bocsájtanak el, mert nem vagyok beoltva és nem azért, mert valamit rosszul csináltam. Vicc, de nem fogom magamat hagyni, ezek után már csak azért se.

2021. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
11! Te neked most még vicc, az egészségügyből meg kb. 3-400 embert ezért küldenek el. Majd nem fogsz röhögni, ha nem nem kapsz munkát sehol. Lehet keménynek lenni, hogy mostanmácsakazértse de mikor majd szomorúan nézed a számlákat meg otthon vakarod a feneked, mert nem vesznek föl sehova, akkor majd elgondolkodsz, hogy lehet mégis oltatni kéne. A munkaképes korúak többsége már fölvette az oltást ígyis.
2021. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12!


Több évnyi megtakarításom van, és 4 piacképes szakmám, majd meglátjuk, hogy ki nevet a végén. Az, hogy a munkaképesek vették fel az oltást, azt honnan veszed? Jelenleg 5.8 millióan vannak beoltva a 9,7 millióból és annak a javarésze nyugdíjas, illetve nem is kapta a 2. oltását.


Tényleg? 3-400 embert kirúgtak? És szerinted kivel toltak ki? Szerintem leginkább az egészségügy saját magával. Találni fognak munkát, és még örülni is fognak, hogy kiálltak magukért, mert jelentősen többet fognak keresni.


Ja, hogy lehet keménynek lenni? Hát megfordítom. Lehet elvárás majd az oltás, de válogatni eddig se lehetett munkaerőből, majd megélnék a vállalkozások az olyanokból, akik ugyan analfabéták, de legalább be vannak oltva, sok sikert hozzá.


Hidd el, lesznek olyan munkáltatók, akik nem állnak majd ebbe bele és bevállalják, hogy oltatlanokkal dolgoztassanak, ugyanis a bevételük lesz a fontos, nem pedig az, hogy oltás alapján ítéljen meg valakit.

2021. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

13! Milyen "okos" tőled, hogy feléled a megtakarításaidat ahelyett, hogy beoltatnád magad...

Te biztos nem fogsz a végén nevetni, legjobb esetben is kényszervállakozó leszel és a megtakarításaid jelentős része oda lesz. Ezt mind megelőzhetted volna egy kb. fél perces oltással.


Az a 3-400 ember, akit kirúgtak, azok helyére már megvan az új ember, ezt tudjad. Akik elmentek jobbára takarítók és szállítósok voltak, illetve adminisztrátorok, elvétve néhány ápoló. Ezek helyére már vettek föl amúgy másokat. Akit én ismerek ápolónőt, és nem oltat, az most hazamegy a szüleihez és fogalma sincs mit kezd magával...-nagy karrier opció. Az utódja most tanul be, most akkor ki tolt ki magával? Ő! Majd mehet napszámosnak a földekre.


Általában éppen az analfabéták nem oltatnak, mert ők ettől hiszik maguk keménynek, jellemzően az oltási hajlandóság és az ész közt egyenes arány van, magyarul az okosabbak már rég be vannak oltva.


"Az, hogy a munkaképesek vették fel az oltást, azt honnan veszed? Jelenleg 5.8 millióan vannak beoltva a 9,7 millióból és annak a javarésze nyugdíjas, illetve nem is kapta a 2. oltását."


Az 5.8 millióból 5.65 már két oltást kapott illetve hatszázezren már a harmadiakt is felvették. Onnan veszem, hogy nézd meg az adatokat pajtás, onnan veszem, eleve ma van 1.8 millió nyugdíjas, szóval már ha ebből indulsz ki az 5.85 millió oltott "negyrésze" nem lehet nyugdíjas.

2021. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Általában éppen az analfabéták nem oltatnak, mert ők ettől hiszik maguk keménynek, jellemzően az oltási hajlandóság és az ész közt egyenes arány van, magyarul az okosabbak már rég be vannak oltva."


Szerintem meg az az analfabéta, aki egy kísérleti oltással hagyja magát betoltatni, nem is egyszer és még sorba is áll érte. Majd meglátod, hogy ki nevet utoljára.

2021. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15! Látod pont erről beszélek, hogy egyszerűen csak félsz meg buta vagy. Mellesleg ez már rég nem kísérleti oltás.
2021. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"15! Látod pont erről beszélek, hogy egyszerűen csak félsz meg buta vagy. Mellesleg ez már rég nem kísérleti oltás."


Neked már jó, meg van mentve az életed. Miért kell másokat győzködni? Te ezt az utat választottad, más meg mást, hol itt a gond?

Nem fog minden munkáltató beállni a kötelező oltás mellé, ezt is meg kell értened. Azért az a 40% oltatlan nem kevés, ezt is fel kell fognod. Nekem személy szerint akkor ment a bizalmam, amikor minden nap mást olvastam, és most sincsen másképpen, de vakcina az más van rá, vicc.

2021. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!