Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esetleges kormányváltás...

Esetleges kormányváltás esetén nem kéne ezen elgondolkodni viszonylag hamar?

Figyelt kérdés

Ha jövőre nyerne az ellenzék, nem kellene viszonylag gyorsan törvénybe foglalni, hogy amelyik sajtóorgánum kettőnél több helyreigazítási pert veszít el jogerősen, annak véglegesen lehúzzák a rolót? Vicc ez a bírságolásdi, amit úgyis közpénzből fizetnek ki, utána meg folytatják ugyanúgy a gyurcsányozást, migránsozást, sorosozást futószalagon. Épp elég volt egy évtizeden át ezeket olvasni, hallani mindenhol, vélhetően akkor se állnának le vele ha ellenzékbe kerülnének.

Olvasnivaló a témában:

[link]



2021. szept. 16. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Különösebben nincs jelentősége, nyugodtan gyurcsányozzanak ez a demokrácia, csak ne közpénzeken állami médiában
2021. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen ez is egy fontos szempont, hogy mindezt a mi adónkból teszik. Kvázi fizetek azért hogy hazudjanak nekem. Nyilván ez is fontos szempont a kérdésnél csak elfelejtettem beleírni, de igen ezt is vegyük figyelembe. Így még inkább aktuális a kérdésem (szerintem).
2021. szept. 16. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Izé... ha az ellenzék nyeri a választást akkor elég hamar el fog apadni a közpénz-utánpótlásuk. Amúgy jó gondolat, ahol sok a helyreigazítási per, ott lehetne őket máshogy is szankcionálni.
2021. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább valami olyasmire kötelezném őket, hogy ugyan annyi embert érjenek el a helyreigazítási cikkel, mint az eredetivel. Az, hogy egy cikkre mennyi kattintás érkezik könnyen kideríthető, számontartott adat, tehát lehetne feltételnek adni.

Ha mondjuk valakiről valótlant állítanak és elérnek vele 300 ezer embert, akkor a bíróság kötelezné őket hogy a helyreigazítással is érjenek el legalább ennyit. És az oldalnak kellene megoldania akár címlappal, akár reklámozással stb. hogy elérje a kívánt számot.

Ha pedig ezt többször nem sikerül végrehajtani, x eset után be lehetne szüntetni az egész oldalt.

2021. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Jogos.

#4 Jó gondolat ez is, én támogatnám.

2021. szept. 17. 00:56
 6/8 anonim ***** válasza:
És a sajtószabadság, az Unió nem menne bele ilyenekbe.
2021. szept. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Te nyakaltad be a sok hazugságot kérdező.
2021. szept. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Van ám ellenzéki oldalon demokrácia felfogás 😂😂😂
2021. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!