Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek alapján mit gondoltok...

Ezek alapján mit gondoltok erről a politikusnőről?

Figyelt kérdés

Dobrev Klára fiatalon:


[link]


Nagyon szimpatikusnak fiatal lány volt.


2021. szept. 17. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
2021. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
🤮🤮🤮
2021. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hogy eljárt felette az idő. Hozzáment a Ferihez, aki mellett ellenszenves középkorú férfivá változott. :)
2021. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ebből is látszik, hogy a szépség és a jóság nem jár mindig kéz a kézben, és idővel a belső kihat a külsőre is.
2021. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4


Miért mondod ezt? Bár én semleges vagyok, de az Összefogásban Fekete-Győr és Karácsony melett Dobrev-et tartom a legjobbnak.

2021. szept. 17. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Hogy felkészült politikus, azt nem tagadom, de túlságosan mű, túlságosan Gyurcsány gesztusait, mozdulatait majmolja, és ezt nem tudattalanul, hanem nagyon is tudatosan teszi. Emellett folyton olyanokat mond, amitől az embereknek feláll a szőr a hátukon, még Schiffernek és Hont Andrisnak is voltak problémái a korábbi vitával.
2021. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Hát igen, hasonló a stílusa Gyurcsányéhoz, az nem vitás. Bár nem tudom, hogy ez mennyire tudatos.

2021. szept. 17. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
6! Na most azt mondd meg, hogy Schiffernek kivel nem voltak????
2021. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszett a legjobban amikor a nagy ellenzéki vitában a saját mondatán képes volt elmosolyodni, mert még őt is megnevetetti, hogy mennyi baromságot bír összehordani a proliknak. :)


Anno ezért volt Feri is szimpi nekem, mert láttam benne az önreflexiót, mert Őszöd előtt nem tudtam eldönteni, hogy ő minket néz hülyének vagy ő ennyire az, aztán kiderült, hogy csak minket néz annak. :)

2021. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, hosszú hajjal mennyivel nőiesebb és szebb volt ő is.

Nagyon találó volt 3-as válaszoló, miszerint Dobrev középkorú férfivé változott. :-)

2021. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!