Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek Gyurcsány kilőtte a...

Akiknek Gyurcsány kilőtte a szemét, azok vélten járókelők voltak vagy egy rendfenntartó erők ellen agresszíven fellépő, köz- és magánvagyont rongáló csoportosulás tagjai?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 09:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

11:37! és akkor ehhez mitszólsz?


[link]

2021. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
25%

#39 Nagy logika nem kell hozzá: a foci ultrák szélső jobbosok. Ergo ők is jobboldali tüntetéseken vannak...

Amúgy a netadó elleni tüntetésen foci ultrák nélkül is sikerült szétverni a Fidesz székházat, meg a rabszolgatörvény elleni tüntetésen a Kossuth teret...

Tüntetéssel ez általában vele jár. Ennyi. Orbánt se szeretem mint mondtam, de legalább tanult Gyurcsány hibájából és nem fojtja vérbe a tüntetéseket.

2021. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

33


Mi köze volt, 2006-nak 1956-hoz? Mit ért el, azon kívül, hogy megcsúfolta. Így a híg szarból, átkerült az ország a fosba. Ha 2006 olyan nagy esemény lett volna mint 1956, akkor ott rendszerváltás lett volna, nem pedig kormányváltás.

2021. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
60%
Hagy nyomja csak orbán ezt a gyurcsányos dumát ezzel csak a baloldali ellenzék felé tolja el az embereket, mára már elegük van az embereknek ebből a gyurcsányozásból, a visszafelé mutogatásból, az állami szintű korrupcióból, a lopásból.
2021. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
68%

"Büszke" lehet magára orbánotok sikerült neki összetrombitálni 70 embert egy ilyen giga mega tüntetésre. Kezd szánalmas lenni ez a beteges gondolkodású kertitörpe. :))))


[link]

2021. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
19%

45

Az ellenzék is profi ebben. Amikor egy zebránál tüntettek, hogy többen legyenek. Ez még biztos az ajtófejelés hatása volt.

2021. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
66%
Elég annyi, hogy belátható idő alatt nem hagyták el azt a helyszínt, amelynek elhagyására többször, érthetően felszólították. És nem kell megmagyarázni: én is keveredtem olyan helyre, ahol rendőr sorfal állta az utamat. Beszéltem az egyik rendőrrel, hogy merre tudom elhagyni a helyszínt. Elmondta. Távoztam. Semmi bajom nem esett. Sokan azt hiszitek, hogy amikor felszólítanak valakit hangosbeszélőn a távozásra, akkor unatkozó emberek egy csoportja szórakozik velük! Nem. Amikor oszlatási parancsot hajt végre a rendőrség, akkor nincs módjuk szelektálni az emberek között, - ha közöttük vagy, úgy jártál! Ezért kell elhagyni a helyszínt, ha felszólítanak erre!
2021. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
29%

Még mindig nem fogtátok fel mennyire szánalmas mosdatni a 2006-os rendőrterrort?

Ott vannak a felvételek, ott vannak az áldozatok, ott vannak a tények és a bírósági ítéletek. Nincs tovább, nem lehet mosdatni, ez úgy sz@r ahogy van. Gyurcsányotok elqrta ezt is, nem kicsit, nagyon!

Ezzel erőlködtök, hogy kimagyarázzátok azt ahogyan tüntetőkre rálőttek, földön fekvőket véresre vertek, miközben megy a hiszti hogy sérülnek a jogaitok csak mert a diktátor fidesz alatt kivezették a képviselőket a tévé székházból amikor ott semmi keresnivalójuk nem volt már.

Szánalmas és nevetséges amit csináltok.

2021. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!