Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett ilyen népszerű...

Miért lett ilyen népszerű Márki-Zay? Jobboldali politikus, szóval aki rá szavaz, annak mi baja van a Fidesszel? Ennyi erővel akkor maradhatna a Fidesz is

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 17:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
69%

Én az vagyok, aki az első oldalon leírta, hogy mi bajom a fidesszel, ha Márki-Zay meg tetszik.


Eddig én nem nagyon foglalkoztam az ellenzéki műsorral, mert minek ugye. Viszont nem olyan rég belebotlottam egy Márki interjúba, ahol Hódmezővásárhelyről volt szó és elkezdett érdekelni az ürge, aki nem azzal jön, hogy mindent kikukáztak, ami fidesz, hanem ami jó megtartották, SŐT még azt is megtartották AKI jó. Aztán utána elkezdtem figyelni rá, hogy mikor jelenik meg valahol, meg ki a fene ez, jobban utána nézegettem. És nagyon szimpatikus, az is, ahogy hozzááll, hogy mit is kéne csinálni, hogy mi neki a fontos.


Én alapvetően a jobboldali nézetekkel tudok jobban azonosulni az adózástól elkezdve a bevándorlás korlátozásáig stb. de se a futballhuligánok bőgése nem az én világom, se a keresztyényezős szenteskedések. Egyszerűen egy teljesen normális racionális irányzat mi a fszért nincs, a jobboldali értékekkel és hozzáállással, de ugyanakkor felfogjuk, hogy 2021 van és fontos az oktatás szabadsága, a környezetvédelem csak hogy két példát mondjak, ami a jelenlegi vezetésnek nem erőssége.

2021. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
Magyarán egy csomó mindent meghagyna a fideszes rendszerből. Még egy indok, hogy ne MZP-re szavazzunk.
2021. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22# ezért nem fogtok kormányt váltani és ezért fogok továbbra is a fideszre szavazni én is, hiába bässza a szememet jópár dolog. Mert van sok más, ami viszont igenis jó és kedvező az embereknek és hülye leszek azt kockáztatni egy olyan ellenzék miatt, akik mindenre amit a fidesz csinált csak köpködni tud és csak azt ordibálja, hogy mindent eltörölnek, megszüntetnek, átalakítanak és különben is, ha a fidesz mondja az csak hülyeség és szar lehet. Egyáltalán nem így van, nekünk teljesen átlagos emberekként sok intézkedésük jól jött, sok dologgal tudunk azonosulni, bár az tény, hogy túltolják pl. a migráncsozós soros plakátokat, és ezeket köszönöm, kérem megtartani, akkor is, ha lopnak, hazudnak és képmutatnak. Az előző kompánia is lopott és csalt és mivel jórészt ugyanők, csak kicsit hátrébb húzódva, ezért abban nem bízok, hogy ez a helyzet javulna. A kedvező intézkedések lehúzása viszont vörös posztó, bolond leszek azt választani. Ja meg a nagy ígéretek, hogy "már másnap lecsukjuk" ezt max egy tizenéves, vagy valami szellemileg visszamaradott ember hiszi el, hogy így megy, mert nem így megy, szóval az ilyen ígéreteket vegyük úgy, mintha nem is lennének. Meg mi levisszük az áfát mint az állat. Minek? Nézd meg a halat, csirkét, disznót, levitték, kb. két hónapig látszott, aztán szépen lenyelték a kereskedők, semmi értelme nem volt... Értem én, hogy non-stop meg világbajnok, de a nagy helyzet az, hogy ez is csak parasztvakítás és jól hangzik, nem igazi segítség. A kereskedők lenyelik, a kasszába kevesebb megy be, nem baj, majd találnak valamit, amit meg lehet helyette emelni és a végén szarabb lesz, mint előtte. Én pl. még emlékszem a több kulcsra, átlagos keresőként is igen rosszul érintett.
2021. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
22 Jellemző, hogy egyetlen konkrétumot nem tudtál írni, hogy mi az, amit a fidesz jól csinál. Semmit nem csinál jól, és egy épkézláb, előremutató ötletük sincs. Minden értelmes kezdeményezés - közösségi költségvetés, alapjövedelem (bár vannak ennek már jóval kidolgozottabb változatai) - a fideszen kívülről jön. Emellett nem csatlakoznak az európai korrupcióellenes ügyészséghez, amivel bukni fogjuk az EU-s forrásokat. Merkel kesztyűs kézzel bánt velük, és elnézte a testvérpártjának a fosztogatásait, de a szociáldemokraták nem fogják tovább elnézni, hogy a német melósok pénzét lopkodják tovább. Ha a fidesz marad, elképesztő mennyiségű forrást fogunk bukni, idióta, aki rájuk szavaz.
2021. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
🤣😂🤣😂
2021. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem kell mégegy neoliberális miniszterelnök.

A jobboldal kizárólag a gazdagoknak kedvez. Nekem, aki mélyszegénységben él, semmi hasznom nincs a Fideszből.

2021. szept. 19. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!