Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett ilyen népszerű...

Miért lett ilyen népszerű Márki-Zay? Jobboldali politikus, szóval aki rá szavaz, annak mi baja van a Fidesszel? Ennyi erővel akkor maradhatna a Fidesz is

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
7%
Nem népszerű, csak a trollhadserege nyomul mindenhol izzadságszagúan. Alap, hogy nem szavazunk jobboldalira, mert ugyanazt csinálná, mint a fidesz, sőt, egyes neoliberális elemek az ellenzéken belül még a fidesznél is jobboldalibb politikát csinálna, ami maga lenne az agyrém.
2021. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Nem tök mindegy,melyik bohóc mennyire népszerű?
2021. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%

Jakab is jobboldali papíron…



Akkor mit kéne a Klárit? Ő legyen? 😄



Megsugom neked, a magyarok nagy része konzervatív de egy részük nem szavaz a fideszre, mivel ők szövetkeznek a DKval így nekem marad a Fidesz vagy MHM

2021. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

1-es

Szerintem a balos gazdáid még mindig jobban nyomulnak,mint ez a csávó,de oké.

2021. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Népszerű? Mihez képest?
2021. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy korruptak, képmutatók, amit az oktatásban csináltak/csinálnak szánalom például és feldugnám Orbán pcsájába a stadionjait is. Van még egy-két kritikus terület, ami zavar. De összességében valóban inkább tudok velük azonosulni és az intézkedéseik is kedveztek, bár mi nem gyerekesék vagyunk.


Viszont nekem az a bajom, hogy itt nem Márki-Zay van azzal, amit mond, meg a saját csapatával csak, hanem benne van a komplett mszp, meg gyurcsányék, meg a párbeszéd meg ilyen szarok. Ami meg nekem vállalhatatlan. Jobb lenne, ha a Márki-Zay féle társulás nőne fel odáig, mondjuk a következő ciklusra, hogy kormányt váltson inkább...

2021. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%

4 Egy szakszervezetisnek nincsenek "gazdái". ^^ Legfeljebb egy szolgalelkű jobber jobbágynak, akik elhiszik, hogy az oligarchák érdekei az ő érdekük is.


Nem, nem nyomulnak jobban. Nézd meg a komment-szekciókat, mindenhol MZP-re nyáladzanak. Aztán nézd meg a leadott ajánlások számát, fasorban nem volt MZP Karácsonyhoz képest, de még Dobrevtől is kikapott. Nyomul-nyomul MZP trollhadserege, de ez kontra-produktív, visszataszító, nem reprezentatív.

2021. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

7

Az,hogy Facebook-on a kommentszekciókban ki után nyáladzanak,nem jelent semmit sem.

Én speciel azt látom,hogy Dobrevvel is viszonylag sokan favorizálnak,így én is azt mondhatnám,hogy neki is mennyi bértrollja van.

2021. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%
9 Abszolút az ellenkezőjét látom, mindenhol MZP trollhadserege nyomul. Leadott ajánlások terén alulmarad Dobrevvel szemben, tehát Dobrev nagyobb netes támogatottságának még lenne is alapja. De nincs, mert a netes felületeken mindenhol MZP trollhadserege nyomul, ami egyáltalán nem reprezentatív.
2021. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%

Abban igazad van,teljességgel is,hogy Dobrev mindenképp népszerűbb Márki-Zaynál.

De hogy mindenhol az ő trolljai nyomulnának,nem tapasztaltam még.

Tényleg vannak trolljai,mint minden jelöltnek,de annyi nincs,hogy én felfigyeltem volna.


Pedig rengeteget lógok a közösségi médián.

2021. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!