Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért veszi mindenki ilyen...

Miért veszi mindenki ilyen komolyan a poltikát, és miért hiszi hogy a másiknak semmiképp nem lehet igaza?

Figyelt kérdés
Elég kívülálló vagyok a politikából, sőt igazából az utóbbi években nem is nagyon foglalkoztam vele, de mostanság a munkahelyen, csak erről megy a téma, és nem értem hogy elvileg "felnőtt gondolkodó emberek" hogy képesek egymás nyakának ugrani, mert épp az egyiknek ez a véleménye, vagy az. Számomra ezt tényleg vicces belátni, mert részemről úgy gondolom, hogy se az x oldal nem jó se az y, és konkrétan azon veszekednek az emberek hogy a krumpli jobb, vagy a burgonya, és hogy miért :D Van még valaki az én helyezetemben, vagy csak én vagyok ilyen emberekkel körülvéve a melóban?

2021. szept. 18. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert önigazolást keresnek, és ha valaki mást mond, azt egzisztenciális támadásként fogják fel, mintha a létezésük alapja lenne megkérdőjelezve. Engem csak az zavar, amikor valaki objektíve meg van cáfolva, de gyenge ahhoz, hogy beismerje, és érvek nélkül még vergődik, személyeskedik, kapálózik, miközben még nőhetne is a másik szemében, ha bevallaná, hogy "tényleg, jól érveltél, neked van igazad, és most már nekem is, mert tényleg klassz volt az érved". Ehelyett, mint akinek az élete múlna rajta, még vergődnek és kétségbeesetten vagdalóznak, miután megcáfolták őket.
2021. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ellenzeki vitatik Fideszessel akkor a kovetketo a helyzet...


Fidesz szavazo:


Hazaarulo Sorosberenc, beengedne a migransokat libernyak stb...



DK szavazo:


O1G fuj Orban, diktator...


Na ez 2021 Magyarorszaga. :(


De pl Fidesz elemzoket mikor hallgatom, nem szavazok hanem elemzok nyiltan felmondjak a fidesz kommunikaciot meg sem probalnak elemezni. Stb.

2021. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Örülök, hogy vannak, akik még közönyösen elvannak a langyos vízben... Ez addig szokott tartani, amíg ki nem húzza a segged alól egyik vagy másik rendszer a széket, lök bele az árokba, és tapos meg élvezettel. Utána majd lesz világnézeted. Hidd el, mások is így kezdték valamikor.
2021. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Immár 31 éve minden miniszterelnök kizárólag a saját érdekeit nézte, és nem az országét!

Egyik sem volt képes a nemzeti egységet megteremteni!

Az antalli pökhendiség és sötétség beárnyékolta a magyar rendszerváltást!

Igazi államférfinek kell lennie annak, aki ezt a lepusztult, morálisan lezüllesztett országot elvezeti a szabad gondolkodású, elfogadó, toleráns, jóléti európai országok sorába! Az eddigiek szégyent hoztak a hazára (kivétel nélkül!), úgyhogy ideje mást keresni, a jelenlegit eltakarítani.

Nincs szükség ideológiákra (a magyarok soha sem voltak jó ideológusok!) most összefogásra, tanulásra, gyarapodásra, szociális jólétre van szükség!!!

2021. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!