Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz hívek mikor veszik...

A Fidesz hívek mikor veszik már észre, hogy csak vergődik az ország?

Figyelt kérdés
Mindig csak azzal tudnak jönni, hogy moslék koalíció, megy Gyurcsány így Brüsszel úgy. Nem kellene először a saját részen szétnézni? Az ország immár sokadik éve lélegeztető gépen van, csak az EU pénzéből tudunk fejlődést kicsikarni, ha nem volna szó szerint semmit nem fejlődnénk. Most, hogy az EU kért valamit cserébe Orbán és bandája vérig fel van lázadva, hogy nekünk jár a pénz. Nem nem jár! Aki adja a pénz hadd, dönthesse már el, hogy mikor hogy adja! Most, hogy ezek a pénzek nincsenek, mert a Fidesz képtelen a követeléseket teljesíteni, hitel hátára hitelt vesz fel. Az államadósság szinte meghaladja Gyurcsány korát, még is a Fideszesek azt elfogultan azt mondják, hogy ez teljesen rendben van. A legnagyobb kérdés, hogy ha pedig az ország olyan jól áll, már pedig a Fidesz szerint az elmúlt 11 év maga a csoda volt, akkor valaki magyarázza már el miért kellett mostanra több, mint 2000 milliárd hitelt felvenni? A szomszédos országok pedig, hogy oldják meg hitel nélkül? Ez volna az ország szárnyalása? Mert az árak valóban szárnyalnak az infláció szintén, de hogy a gazdaság nem az biztos.

2021. szept. 19. 06:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
74%

21

Nem hinném, hogy ez megváltozik. Az EU leginkább ideológiai eltérések miatt próbál szankcionálni minket. Szóval nem azért szankcionál, mert mondjuk X ágazatban lassú a fejlődésünk, vagy nem gyártunk eleget valamiből, esetleg egy technológiát nem arra használunk amire kéne, hanem mondjuk migránsok miatt. Ez már messze nem gazdaság.

A nyugatiak pedig értelmi szinten kb éber kómában vannak: van pénzük, és ezen felül semmi más nem érdekli őket. A németek is mosolyogva lenyelték azt a 1.5 millió migránst aki becsörtetett hozzájuk. Ezektől változást várni....

2021. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
18%
Nem veszik észre. Ezek komcsik, akik olyanok mint az atlantisziak...
2021. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
88%

#22 Azért bennem még él a remény.

Ez olyan mint amikor nem érteni hogy két ember hogyan is házasodhatott össze valaha, hogy születhetett gyerekük, mivel annyira különbözőek és annyira nem bírják elviselni már egymást. Azért, mert enélkül az a gyerek nem születhetett volna meg és neki valahogy meg kellett születnie.

Ma még nem tudhatjuk, hogy hova fogunk eljutni, csak azt tudjuk hova szeretnénk. Lehet hogy ez egy szükséges lépcsőfok amit meg kellett lépnünk ahhoz hogy valóban el is jussunk oda. Ennyi.

2021. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
6%
Budapesten már nem lehet 300 nettó alatt keresni, hol a szegénység?
2021. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
34%

24

Értékelem az optimizmusodat, de semmi pozitív lépést nem látok az EU-tól, hogy jó irányban menjen a helyzet. Ha visszagondolsz, az elmúlt 6 évben egyetlen problémát sem tudott megoldani, inkább akutabbá tette.

2021. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%
#24 Ami annyit is ér mint 10 évvel ezelőtt 120 ezer 🤣
2021. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
21%
nem az ország vergődik, hanem ti, kedves ellenzékiek, engem nem érdekel az EU, ott rohadjanak meg, ránk akarják erőltetni azt a sok baromságot, és még ők vannak felháborodva, akkor dugják fel maguknak a pénzüket, érdekes, én remekül megvagyok itthon, amúgy is, amit az EU ad pénzt, azt nem te kapod, hanem az ország, te azt a pénz kapod, amiért megdolgozol,az eu pénz az csak támogatás, talán nem árkot kéne ásni és nem lennének gondjaid, én az ország helyében otthagynám azt a szenny EU-t, akinek meg nem tetszik, az húzzon nyugatra
2021. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
73%

27 - ha valaki azt mondja, hogy az eszedért szeret, ne hidd el neki!

Garantáltan hazudik!

2021. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:
27# Először is gratulálok a remekműhőz, szerintem nyomtasd ki és szögeld fel a falra. Másrészt pedig, ha nem érdekel az EU és szerinted ránk akarnak mindenféle dolgot kémyszeríteni, akkor viszontlátás, költözhetsz Ugandába, mert az ország nagyrésze EU párti. Harmadszor az EU-s pénzeket valóban nem én kapom, hanem a nép, de valahogy mégis Fideszes oligarhákhoz jutnak ezek a pénzek. Gondolom nem kell bemutatni Mészárost, Tiborczot, idősebb Orbánt, stb. Negyedszer pedig tökéletesen kitaláltad, az árokásás a problémám, ebbe a pillanatba megyek is orbánhoz oligarhának. Végül pedig, ha itt akarod hagyni az Eu-t mi csak örülünk, mert legalább egy bolonddal kevesebb lesz, mi pedig vagyis az ország maradunk.
2021. szept. 20. 20:50
 30/65 anonim ***** válasza:
73%
29: igaz, igaz; mint ha csak én mondtam volna...:)
2021. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!