Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon tényleg elfogad...

Magyarországon tényleg elfogadott/abb a rasszizmus?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 09:50
1 2
 11/20 mindentudó99 ***** válasza:
77%
Aki nem rasszista annak csak egy mentsége van a dologra. Nem élt még átlagos kisebbségi közelében.
2021. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
A nemzetállamok önvédelme a rasszizmus.
2021. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

Én már ott tartok lassan, hogy egyre inkább büszkeséggel tölt el, ha lerasszistáznak, homofóboznak (neten elsősorban, mert ezek élőben nem olyan kemények). Ez azt jelenti számomra, hogy még észnél vagyok és azokat az alapvető értékeket képviselem, amiktől ezek epét hánynak: Isten, haza és család szentségét. Nem várom el senkitől, hogy hívő legyen, de azt igen, hogy ezeket az értékeket ne rombolja, főként úgy, hogy közben elfogadásról papol. Ez sajnos a mai baloldalról, LMBTQ-ról a legkevésbé sem mondhatóak el, ezért kell minden eszközzel visszaszorítani őket.

Csak azt sajnálom, hogy nincs egyetlen igazi párt sem, amelyik keresztény, a Fidesz velejégi korrupt, a Mi hazánkról meg Lacibohócról a román prosti nejével talán szót se ejtsünk. De nekem igazából mindegy, hogy ki harcol ellenük, amik az hatékony.

2021. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Semmi baj nincs azzal, hogy Magyarország védi a hagyományait, a kultúráját. Ezt teszi mindegyik európai tagország. Csak az uniós legfelsőbb vezetés erőltetne idegen kultúrájú népségek betelepítését.
2021. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk nincs rasszizmus, pedig igény volna rá.
2021. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
14: idővel őket is arcon fogja csapni a valóság, ahogyan az már látszik jelenleg is. Dánia, Kanada radikálisan szigorít a bevándorláspolitikán, pedig ezek a legliberálisabb országok. Franciaország is kezdi látni, hogy hosszútávon belefullad az iszlám áradatba, ami a pusztulásához vezet. Azt még nem látják, hogy pl. egy LMBTQ lobbival mi jön be, de ahogy jönnek az egyre elmebetegebb törvények a gyerekek nemváltoztatásáról stb., ez is szép lassan megváltozik majd. Egy 2-3%-os kisebbség nem szabhatja magára a többségi társadalmat, ez csak egy bizonyos pontig működik, és egyre többen mondják ki politikusok is, hogy takarodjanak a gyerekek közeléből.
2021. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen, hisz amúgy is sokkal távolabb állunk másoktól, sokkal képességesebb, kulturáltabb ez a nemzet. Ugyanakkor csak 30 éve van liberalizmus, szegény az ország, és általában a széthúzás is jellemző. (Egyébként magyar a magyart jobban utálja, mint bárkit.) Pl. egy amúgy is nagyon kreol bőrű, kulturálatlan román nyilván kevésbé lesz rasszista. Ugyanakkor mindig vegyük figyelembe, hogy ez a rasszizmus a kanyarban sincs attól, amit a célcsoport, afrikaiak, arabok, romák, stb. tanúsítanak a fehérekkel szemben. Na meg azt, hogy a rasszizmus természetes, és a fehér ember valóban nagyságrendekkel képességesebb.
2021. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
13-as válaszolóval mélységesen egyetértek. Régen még a tömeggyilkosokat és a támogatóikat nevezték nácinak, ma már azokat, akik nem térdelnek egy politikai mozgalomnak. Ennek tudatában én inkább szembe megyek az autópályán.
2021. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 B.112-es ügynök ***** válasza:
24%
Bizonyos szinten szükség van rá.
2021. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Én is egyetértek a 13-as válaszadóval. Manapság ott tartunk, hogy akit vadul lenáciznak, vagy homofóbnak nevezik a véleménye miatt, annak biztos, hogy igaza van.
2021. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!