Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy házzaságnak nem kritéri...

Ha egy házzaságnak nem kritériuma az abban résztvevők neme, akkor mi a kritériuma?

Figyelt kérdés
Ha mindössze annyi, hogy szeressem a másikat, akkor ennyi erővel miért ne házasodhassak a bátyámmal, kutyámmal, számítógépemmel, bárkivel és bármivel? Ha a nemi követelményt eltöröljük az elfogadás jegyében, akkor mi marad a házasság szó jelentése?

2021. szept. 19. 11:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10: ha átlátsz egy kicsit a kérdés lényegén, én nem a jogi meghatározásra voltam kíváncsi (guglizni én is tudok), hanem arra, amit bizonyos körök és mozgalmak ma elképzelnek, és azok realitását.
2021. szept. 19. 12:37
 12/22 steven95 ***** válasza:
Átlátunk a kérdés lényegén. Troll vagy, akinek már van vélemenye, amelyet a kérdéshez linkelt szövegezésed jól tükröz.
2021. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Csak olyan kérdést szabad feltenni, amiről nincs véleményem, majd szó nélkül elfogadni azt, amit te okosan elémraksz?
2021. szept. 19. 14:44
 14/22 steven95 ***** válasza:

Nem kell hülyének nézni senkit.


A véleményeded megfogalmazásmódja aggályos. Virág nyelven elmondtad, hogy az azonos neműek házassága kiüresíti a házzaság intézmenyét. Sőt, megint előjöttek az állatok. Nem írok semmit egy olyan embernek aki megjátsza az értetlenkedőt.

2021. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A megfogalmazásod neked aggályos, ugyanis elköveted azt a hibát, hogy többeszámban foglmazol, megpróbálva alaptalanul a többség véleményének feltüntetni azt, ami pusztán a sajátod. Állatokkal nem tudom mi bajod, kedvesek, aranyosak. Írnod alapvetően nem kellett volna, mert a személykedő okoskodáson túl semmilyen állítást és megalapozott cáfolatot nem tettél.
2021. szept. 19. 15:46
 16/22 anonim ***** válasza:

A probléma az kedves kérdező, hogy ugyan azt a szándékos csúsztatást csinálod, mint amit a kormány is. Próbálod a melegházasságot mindenféle egyébbel összemosni. Pedofilokkal, vérfertőzőkkel, állatokra gerjedőkkel, tárgyakra gerjedőkkel stb.

Arról lehet vitatkozni, hogy azonos neműek házasodhassanak-e, még arról is, hogy lehessen-e több férje, felesége valakinek, talán még arról is, hogy 15 vagy 17 éves kor jobb lenne-e külön engedélyes minimum korhatárnak. De sehol nincs olyan mozgalom, ami a kutyákkal, közeli rokonnal vagy tárgyakkal való házasság engedélyezése mellett kampányolna, te mégis próbálod úgy beállítani a melegházasságot, mintha az ezt is magával hozná vagy ne lenne különbség a kettő közt.

2021. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A jelenlegi homokosokat nem akarom összemosni pedofilokkal, állatszexelőkkel stb. A kérdésben azért szerepeltek ezek, mert a lehető legextrémebb példákat akartam felhozni, szemléltetve, hogy mennyire abszurd a melegházasság gondolata.

Az viszont jogos és ijesztő kérdés, hogy a végpontja hol is van ennek az egész melegideológiának, hiszen már jelenlegi formájában sem áll meg a puszta elfogadásnál, ezt csak az egészen egyszerű emebrek hiszik. Meg kell nézni a gendert stb., hogy miről is szól pontosan.

2021. szept. 19. 16:07
 18/22 steven95 ***** válasza:

Meleg vagyok, a kérdésed személyesen érint. Úgyhogy ne sírj amiatt mert szemelyesebbre vettem a hangnemet.


Az meg, hogy kiírsz egy kérdést és ezzel Te letuttad az "érvelésed", már nem egy troll kérdésnél találkoztam ezzel a hozzáállásal.

2021. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Semmi összefüggés nincs aközött, hogy meleg vagy és hogy személyeskedsz. Azt meg nem te szabod meg, hogy én mire legyek érzékeny, vagy akkor te se sírjál ugyanígy, ha törvényt kapsz a pofádba.
2021. szept. 19. 17:03
 20/22 steven95 ***** válasza:
Hogy a házzasagra való vágyam a kutyával való szerelemmel azonosítod és ne vegyem magamra??? Baromi nagyon el vagy Te tévedve. Nem szabok neked meg semmit de szívesen telikommentelem a kérdésed. :)
2021. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!