Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy házzaságnak nem kritéri...

Ha egy házzaságnak nem kritériuma az abban résztvevők neme, akkor mi a kritériuma?

Figyelt kérdés
Ha mindössze annyi, hogy szeressem a másikat, akkor ennyi erővel miért ne házasodhassak a bátyámmal, kutyámmal, számítógépemmel, bárkivel és bármivel? Ha a nemi követelményt eltöröljük az elfogadás jegyében, akkor mi marad a házasság szó jelentése?

2021. szept. 19. 11:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Ez egy kérdező odal, tehát pont arra van, hogy telikommenteld, bár a törekvés maga leginkább azt bizonyítja, hogy itt te vagy a troll, nem pedig én.

Azt is leírtam, hogy a kutyaszerelemmel senkit nem akartam azonosítani, de vagy szándékosan nem veszed figyelembe, vagy egyszerűen nem érted, mert agyilag zokni vagy.

Verd még magad további ellentmondásokba, jól fog szórakozni az is, aki idelátogat, nem csak én.

2021. szept. 19. 17:16
 22/22 steven95 ***** válasza:
Hidd el aki jót szórakozik az én vagyok. Egy troll csak trollkodásd érdemel. Nem kell senkit hülyenek nezni. Majd ha normálisabban írsz ki kérdest majd úgy is fogok válaszolni. Addig meg...
2021. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!