Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben más Portugália, miben...

Miben más Portugália, miben mások a portugálok, hogy most a már legalább egy adaggal koronavírus ellen beoltottak aránya portugáloknál 87(!!!) százalék, addig magyarok körében csak 60%?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Igen kérdező, valóban ellenzéki politikusokra gondolok, akik hatalomvágyból közvetve embereket öltek, pedig senki nem kötelezte őket, hogy megszólaljanak károkat okozva. Most jobb neked?
2021. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%

"Nem tudom, ott felelősséget vállal az állam/egészségügy a vakcinák minőségéért, vagy ott is alá kell írni, hogy elfogadod hogy kísérleti anyagot nyomnak a bőröd alá...?"


Mit is írtál alá? Valószínűleg semmit, ha jól sejtem. Én kizárólag ezt:

[link]

Mihez is járulok ezzel hozzá? Felvilágosítanál, kérlek? Mit fogadtam el ezzel? Ugye bemeséltek neked valamit, amit aztán feltétel nélkül elfogadtál utánajárás nélkül?

2021. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"hatalomvágyból közvetve embereket öltek,"

Ezt bizonyítanod is kellene. Ki is ölt embert???

Ennyiböl azt is írhatnád, hogy fideszes politikusok nem költöttek értelmesen a magyar egészségügyre, és ezzel közvetve embereket öltek volna?


" pedig senki nem kötelezte őket, hogy megszólaljanak károkat okozva. Most jobb neked?"

Tehát mindenki fogja be a száját, ha más a véleménye mint Vikinek?

És nem, egyáltalán nem jobb, hogy 30ezer magyar elhunyt. Kérlek ne legyél cinikus sokezer ember haláláról van szó.

2021. szept. 19. 11:59
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Az hogy ott nem kampánycélokra használták az oltást. Itt ugye a fidesznek csak arra volt jó az oltás hogy verje a mellét hogy bezzeg brüsszel, közben ész nélkül oltottak aminek több volt amúgy is a kára mint a haszna, közben lakosságarányos halálozásban az élre ugrottunk szépen, azóta is másodikak vagyunk. Portugáliában meg nyugaton általában megfontoltan oltottak, először azokat akik tényleg veszélyeztetettek, őket nem a százalékhajhászás motiválta, hanem hogy az állampolgáraik biztonságban legyenek. Itthon meg van olyan krónikus beteg aki mai napig a Pfizerre mert még mindig nem jutott neki, és mást nem kaphat.
2021. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#5 Annyi helyen mondjtok ezt, hogy alá kell írni ilyen nyilatkozatot. Én még életemben nem láttam ilyen lapot, pedig voltam mindkét oltáson. Gondolom ez is olyan szóbeszéd, mint a "Trianon 100 év múlva lejár" XD
2021. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%

"Mit is írtál alá?"


Igen, pontosan erről van szó, amit linkeltél:

"HOZZÁJÁRULÓ NYILATKOZAT COVID-19 fertőzés elleni vakcina beadásához"


Emlékeztet arra, amit röntgen esetén is alá kell írni. A kérdőív része csak adatgyűjtés (illetve további "seggvédés", hogy nem tartozol egyik magas kockázatú csoportba sem, ha tudsz róla, ha nem, te ezt nyilatkoztad), a nyilatkozat címében van lényeg. Hozzájárulsz, hogy "valamilyen" COVID 19 vakcinát beadjanak neked. Innentől fogva te akartad, a TE felelősséged. A gyártó le sem tojja ha bekrepálsz az oltástól, TE akartad.


Röntgennél ha netán később rákos leszel, akkor nem perelheted az egészségügyet/kórházat, hiszen nyilatkoztál.


Ha csak egyszerű formalitásról lenne szó, akkor miért nem elég a ráutaló magatartásod, hogy megjelentél az oltás helyszínén? Nem, NYILATKOZNOD IS KELL, amit eltárolnak. Ezzel egybecseng, hogy nem tették kötelezővé az oltást (pedig megtehették volna, akkor az övék a felelősség, mert kényszerítenek az oltásra). Ehelyett most a munkáltatókra fogják áttolni a döntés lehetőségét (végezzék el ők a piszkos munkát), hogy kötelezővé tehessék az oltást az alkalmazottak számára.


Elárulom, ha azon szerencsétlenek közé tartoznál véletlenül (az egy tízezrelék, vagy még kevesebb, erre nagyon nagyon kicsi az esélyed), akinek gondot okoz az oltás, akkor sem tehetnél semmit, hiszen TE kérted, ott az aláírásod, nem volt kötelező.


"Én még életemben nem láttam ilyen lapot, pedig voltam mindkét oltáson."


Az első oltás előtt kell aláírni, nem tudom milyen zug oltóhelyen voltál, de én minden érintett személy esetében ezt láttam.

2021. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
22%

#16: te még mindig nem látsz tovább a zöldfehérpiros ködnél. Nézz tovább Magyarországnál. Értem én, hogy nem bízol a magyar akármiben sem, csak épp:

- már nem csak kísérleti oltás van

- van, ahol már kötelezővé tették állami szinten több szektorban is, nem csak egészségügyben (hopp, ott nálunk is, tehát az "ezért nem tették kötelezővé" elméleted is megdőlt

- sosem fogod megtudni, hogy a betegséged az oltástól jött elő, vagy a tegnapi vacsorádtól. Legfeljebb nyavajoghatsz, hogy attól van (és még mielőtt: ez sem magyar sajátosság).


Szóval nyisd ki a szemedet, nézz körül, hogy mi történik a világban. Mert a saját gyűlöleted már megölte a gondolkodásodat.

2021. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 improprius integrál ***** válasza:
Kipukkadt a magyar oltási lufi.
2021. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!