Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnád kiegészíteni a...

Hogy tudnád kiegészíteni a Metapédia közéleti listáját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 16:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
egyébként meg cionisták nem léteznek, cionisták azok a zsidók akik világuralomra törnek... elbeszélések szerint
2010. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Te tényleg ennyire fogyatékos vagy 51?:)


Izsdb.hu Matula Magazin © Minden jog fenntartva. 2001-2006


Magyarán 4 éve senki hozzá sem nyúlt, és különben is egy viccoldal.

2010. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már a Matulát, alapvető emberek nincsenek benne, ennél sokkal többet várok. Schifferre meg csak rá kell nézni.

Én azt mondom, SP, Jávor Benedek, D. Tóth Kriszta (szerintem).

2010. aug. 31. 19:21
 14/21 anonim ***** válasza:
14%
Morvai Krisztina is zsidó
2010. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Istenem, mikor a két észlény összejön vitatkozni... a zsidógyűlölő megpróbálja meggyőzni a nem zsidógyűlölőt, és fordítva:D:D A metapedia is egy viccoldal. Pedig én jobboldali vagyok, és nem fityiszes.
2010. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
4%
Én támogatom, hogy a Metapédia megmaradjon, de csak azért, hogy a hozzám hasonló tudományos gondolkodású, haladó, demokraták röhögjenek a modern világtól 70 évvel lemaradt gondolkodású netnácikon.
2010. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 bumbi02 ***** válasza:
0%

loll.. a heti hetesből mind az... kérnék vmi bizonyitékot is hogyha nem gond.. tökjól felsoroljaaz az oldal azokat a közéleti személyeket akiket "utálni kell" és emiatt lettek zsidók.. (sokszor forditva csinálják egyesek, vkit azér kell utálni mer zsidó..) ilyen erővel h schifferen látszik.. vonán is látszik.. meeg most néztem egy képet petőfiről ő is az volt.. sőőt szent istván ismár szabadkömüves zsidó volt..

az a lista akkor lenne hiteles leirná hogy meikük milyen ágon örökölte, gyakorolja-e a vallást, vagy csak származásilag tekinthető annak.. de érdekes módon ott mindenki zsidó akinek vitatotta személye ... ezért vicc az az oldal...mér nem tartja nyilván az az oldal a magyar buddhista vallásu közéleti személyeket.. jó hogy nem sorszámot nem kapnak..

xd

2010. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
azért vannak típusok, amiről sokat külsőre meg lehet állapítani, és a foglalkozás, mentalitás, név is valószínűsíti, pl. külsőre Hetihetesből Hajós, Hernádi, Farkasházy
2010. szept. 1. 07:05
 19/21 bumbi02 ***** válasza:
38%
ez itt négy név.. de a metapédián legalább 400at felsorolnak ha nem többet...
2010. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

azért azt sem hasra ütéssel írták, max. párban tévedhetnek.

folytatva a gondolatsort: Horváth Csaba, Pokorni Zoltán, Schmitt Pál, Hajdu Péter, Kukorelly Endre, Kósa Lajos, Kálmán Olga, Rubint Réka, Hagyó Miklós, Wieszt János, Gergényi Péter (?), Bencze József (?)

2010. szept. 2. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!