Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet, hogy nagyon...

Igaz lehet, hogy nagyon beszívták most az ellenzékiek? (hackertámadás)

Figyelt kérdés

Állítólag a Kínai Kommunista párt áll a támadás mögött. És most akik részt vettek az előválasztáson, nagyon megszívták. Megszerezték az adataikat, belekerültek egy adatbázisba, és úgy lehetetlenítik el a további életüket Magyarországon amennyire csak lehet. Tehát ők lesznek azok akiket elsőre kirúgnak, ők nem fognak kapni normális melót, sehonnan se hívják majd vissza, stb.

Legalábbis haverom azt állítja, hogy most bekeményít a kormány is és a kínaiak is. Lehet ebben igazság? Az ellenzékieknek már nem nagyon lehet normális életük itt?



2021. szept. 19. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább te szívtál valamit😅😅😅😅
2021. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az első válaszolóval. Le kéne állni a cuccal. :DDDDD
2021. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha maradt valami a nagy leallas utan ... kuld mar at, talan tudnek vele mit kezdeni :))))
2021. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Na gyerekek, ezért nem szabad gyógyszerre inni.
2021. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Állítólag anyád mindjárt hazaér, ideje lenne menni lefeküdni és nem hülyeségeket kérdezni.
2021. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
En csak egy hacker tamadast ismerek, amikor a romai parton ki kell fizetni a hecket es meghallom az arat ... na, az tamadas!!! :)))
2021. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hiába szórakoztok, a Fidesz lepaktál a Kínai Kommunista Párttal, nagyon sok dologba beleszólásuk van már.

Én annyira beparáztam azon amit haver mondott, hogy el sem fogok menni a rendes választásokra sem, mert azt is feltörhetik a kínaiak és listázhatnak.

2021. szept. 19. 22:56
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Jaj te, te aztán nagyon fontos vagy a kínaiaknak, biztos listázni fognak rettegj.
2021. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább menj aludni
2021. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Én azt hallottam, hogy a marslakók voltak. És most, akik részt vettek az előválasztáson, nagyon megszívták. Megszerezték az adataikat, belekerültek egy adatbázisba és úgy lehetetlenítik el a további életüket Földön, amennyire csak lehet. Tehát ők lesznek azok, akiket elsőre teleportálnak, ők nem fognak kapni normális űrhajót, sehonnan se hívják majd vissza, stb.


Legalábbis az idegen haverom azt állítja, hogy most bekeményít a kormány is és a masrlakók is. Lehet ebben igazság? Az ellenzékieknek már nem nagyon lehet normális életük itt a Földon?

2021. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!