Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesznek újra korlátozások...

Lesznek újra korlátozások idén pl mozi koncert uszoda bezárások és szilveszteri kijárási?

Figyelt kérdés

Mekkora esély van rá

Jó lenne idén is egy kis nyugi és csend



2021. szept. 20. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Az esélyeket a vírus dönti el, de egyenlőre úgy néz ki hetente duplázódik az esetszám. Szóval elég nagy esély van rá :( első ütemben a kártyázást fogják erőltetni.
2021. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondták, hogy nem terveznek teljes lezárást, viszont arra lehet számítani, hogy a kártya értéke felerősödik
2021. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Vadászati kiállítás után fog.
2021. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Még lemegy a kiállítás, ha mind beledöglünk is, aztán megint kezdődik.
2021. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz korlátozáw mindenki elege van belöle meg félmilió munkanélkülit is jelen.Ha korlátoznak a fidesznek vége főleg 3 hónapos járadék miatt ami csak itt van.
2021. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Remélem lesznek és főleg az oltottakra vonatkozóan. Tavaly is olyan jót röhögtem rajtatok mikor nem mehettetek sehová.
2021. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy lesznek. Ha lennének, akkor értelmetlen lenne a védettségi igazolvány + beismernék, hogy az oltás se ért lóf*szt se.

Másik meg az, hogy tavasszal választások. Nem fognak ezek még egy féléves lezárást bevállalni, túl sok szavazót veszítenének...

2021. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesznek, sok az oltott. Esetleg a védettségi nélkülieket korlátozzák majd, de hát azok meg maguknak köszönhetik.
2021. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
6, én oltatlanként nem vettem észre korlátozást, ami csak minket érintett volna. Vagy arra gondolsz hogy nem mehettem étterembe meg fürdőbe? Ja, hogy eddig se mentem.. :)
2021. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Az oltottakat megint becsukják. :)
2021. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!