Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek így lesznek...

Az ellenzékiek így lesznek egyre ostobábbak illetve élnek lázálmokban?

Figyelt kérdés

A HVG-n időnként bele szoktam olvasni a kommentekbe.


Egymást hergelik egyre vadabbul és azt lehet érezni, hogy egyre inkább azt hiszik, hogy ez az ország többségének a véleménye.


Mivel nyilván sok hasonlót olvasnak meg ezt is szeretnék hinni egy idő után eltorzul a valóságérzetük és már azt is hiszik, hogy ez a többség.


Aztán amikor négy évente megint veszítenek akkor nem értik, hogy mi történt, biztos csalás, mert hát az ország nagy része mögöttük áll.



Illetve egyfolytában lázítják egymást és a vadabbnál vadabb gondolatokat írják le.

A beszűkült gondolkodás miatt illetve a frusztrált tehetetlen düh miatt pedig egyre ostobábbak lesznek.


Szerintem erősen megfigyelhető.



Értelmes gondolat nincs. A Fideszt, de főleg Orbánt szidni tudják csak, mert ahhoz nem kell gondolkodni illetve izgatottan ugranak Gyurcsány, Jakab, stb... minden megszólalására és istenítik ezeket.



2021. szept. 21. 08:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Ezt a jelenséget már a tudomány is vizsgálja, egyre több ember szakad el a valóságtól.
2021. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
te meg egy hazaáruló tolvaj gazember seggét nyalod, és szerinted mások ostobák, még véletlenül sem te?
2021. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Soros.
2021. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem értem, hogy a HVG miért hagyja a kommentelést. Ha beleolvas az ember, akkor az valami döbbenet és úgy am block lehúzza az oldal azínvonalát.
2021. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%

Tekintve, hogy a választásokon a többség nem szavaz a fideszre, így tényleg igazuk van.


Másrészt, ott vannak értelmes dolgok.

Azok szoktak nagyon ostoba dolgokat írni agy nélkül, akik fideszes trollok, mivel tele van a kommentszekció velük.

2021. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
39%
4: teljesen passzol egy oldal színvonalához, amelyik hamis választási csalásos videókat tesz közzé.
2021. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%
5# tudom, hogy faj, de aki nem ment el, azt ne szamold fidesz ellenesnek, mert nem ment el es nem szavazott a fidesz ellen. Ennyi erovel ha elment volna epp a fideszre is szavazhatott volna. Milyen alapon teszi barki magaeva egy NEM szavazo ember kepzeletbei szavazatat? Csak azt kell szamolni, aki elmegy, es annak nagyresze a fideszre szavaz.
2021. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
#7. Arról nem is beszélve, hogy aki nem megy el, arról inkább következtethetünk arra, hogy nem problémás neki az aktuális kormány annyira, hogy tenni is akarjon ellene. Aki elégedetlen, az épphogy elmegy szavazni, valóban teljesen fals a távolmaradókat bárhová, de főleg automatikusan az ellenzékbe sorolni.
2021. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Pont ez a lényege a propaganda médiának és ezért is tartják fent külföldről, hogy az embereket egy önerősítő légkörbe vonja be. Amiben olyanok veszik körül, akik hisznek neki és egymást erősítik a csorda szellemben. Az elternatív valóság beszippant
2021. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
#9. Ez ellen egyébként úgy lehet védekezni, ha direkt más sajtót fogyasztasz, mint ami amúgy a politikai beállítottságodhoz közel áll. Nekem mondjuk könnyű, mert én szeretek meghemperegni a mocsokban, így én nagyon sok egykori index-címlapos liberrált blogot is napi szinten pörgettem, holott egy kezemen meg tudom számolni, hogy mondjuk az utóbbi 5-6 évben hányszor tudtak olyat írni, amivel én is egyetértek. A kommentszekciókba járok mulatni. A HVG-n például Dr. Dugó vállalta fel az ügyeletes bohóc szerepét az utóbbi kb. fél évben, sok vidám percet okozott az olvasóknak pártállástól függetlenül.
2021. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!