Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter vicces?

Jakab Péter vicces?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 13:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, viccelődik sokat de amúgy komoly politikus.
Attól tartok nem kormányfőnek való.
Határozott egyéniség, rendbe szedné az országot.
Más.
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem! Jakab Peter inkabb egy bunko :)
2021. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Paraszt
2021. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartom viccesnek, engem irritál. Teátrálisan adja elő a baromságait, hogy nem remeg majd meg a keze, mikor a bilincset stb. Komolyan, ki a címzett? Ha fogja és szépen bejelenti a kampányában, hogy majd mit tudom én tolnak egy külön csoportot, aki csak ezzel lesz elfoglalva, hogy kibogozza a kormány gyanús üzelmeit, akkor azt mondom, hogy oké. De mikor folyamatosan ezzel a hatásvadász szöveggel jön a parlamentben, hogy ő bilincset kattint meg már másnap meg stb. akkor úgy vagyok vele, hogy Petikém ba meg, lehet ezt valami alkoholista demens a pörkölt szaftos trikójában ünnepli a tévé előtt, de engem inzultál, hogy azt hiszi olyan szellemi szinten vagyok, hogy olyan dolognak tapsolok, amit 70-es IQ felett mindenki tud, hogy nem így működik és lehetetlen.
2021. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkább siralmas..
2021. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy olyan bohóc, aki már nem vicces.
2021. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem bohoc, mert az vicces ... csak egy udvari bolond, hiszen azok szoktak ilyen szerencsetlenek lenni.
2021. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos jobbikos. A semmiből előbukkant, anyázott, üvöltözött, szapulta a kormányt, megvoltak a balhéjai, de mostanra egy hiteltenen bohóc. Egy lejárt lemez. Mondom ezt úgy, hogy egyébként utálom a Fideszt, de isten ments, hogy egy Jakab P. legyen a miniszterelnök.
2021. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!