Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy 2050-ig titkosították...

Az hogy 2050-ig titkosították a Pegasus-botrány részleteit a fideszesek a parlamentben az felér egy beismerő vallomással a részükről?

Figyelt kérdés

Az izraeli kémszoftvert újságírók, ellenzéki vezetők és más köztiszteletben álló személyek lehallgatására erkölcstelen és illegitim módon felhasználta a Fidesz?


[link]


[link]



2021. szept. 21. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván, előrehozott választások lesznek.
2021. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Az Unió már vizsgálódik ez ügyben.
2021. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem beismero vallomas, csak 2050-ig nem kell ezt a hulyeseget hallgatni a mediakban reggeltol-estig :)
2021. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Donáth Anna már intézi az Uniónál a kifizetések megvonását.
2021. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nyilván el lehet viccelni ezt a Fidesz bérkommentelői részéről.

De azért mindenki abba gondoljon bele ha őt figyelné meg a kormány és mondjuk emiatt kirugnák az állásából, vagy ellene használnák fel az információkat?


Pl. azt a fideszes (helyettes?)államtitkárt aki a Paks II. ügyében kitettek mert őt is véletlenül lehallgatták kémszoftverrel.

2021. szept. 21. 14:11
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Isten szeme mindent lat es latott idaig is ... elj ugy, hogy ne legyen mitol felned es akkor nem a pokolra fogsz jutni! :)))
2021. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%
Erkölcstelen? Illegitim? Miről beszélsz? Hol bizonyosodtak be ezek? Ha én lennék a helyükben, én nem ezeket a no-name figurákat hallgatnám le, hanem a teljes Soros-hálózatot. ÉS ebben semmi illegitim vagy erkölcstelen dolgot nem látnék.
2021. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a furcsa ebben az ügyben ha nem lennének ebben sárosak akkor miért nem mondják meg kiket hallgattak le az elmúlt időben vagy egyáltalán , hogy milyen programokkal operál a magyar titkos szolgálat. Szóval nekem ez gyanús azért kicsit. A másik meg az, hogy többnyire mind olyan emberek akik valamilyen szinten köthetőek a baloldalhoz vagy az ellenzékhez tehát még véletlenül sincsen benne mondjuk egy Bayer Zsolt vagy Bencsik András hanem csak ellenzékiek nekem ez is furcsa
2021. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

8: Mert ez titkos információ, nem tévéműsor, amit feldobunk a netre.

Amúgy a kiderült magyar nevek döntő többségének semmi köze a baloldalhoz vagy az ellenzékhez, csak azokat a neveket nem hozza le a Soros-sajtó. Így manipulálnak téged.

2021. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg de ez tv műsor. Ha nincs ilyen akkor ezt egyértelműen meg lehetne cáfolni ha meg van akkor meg elég annyi , hogy van azt kész. A botrány kirobbanása után az Apple elvileg betömte a biztonsági hézagokat amin bejut ez a program és gondolom a Google meg a Microsoft is ezt tette a saját termékei esetén. tehát nem hiszem, hogy titkolni kell már. Másrészt én nem igen láttam megnevezve mást csak ellenzékieket a magyarok közül. Tudsz küldeni neveket kiket figyeltek meg ?
2021. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!