Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben a magyarok véget...

2022-ben a magyarok véget fognak vetni ennek a nagyon sötét, nagyon korrupt korszaknak, és normális országban akarnak majd élni?

Figyelt kérdés
Elég lesz vajon a romák, erdélyiek és ukránok szavazata? Mert (magyar) vidéken is már nagyon sokan érzik ezt borzalmat ami most van.

2021. szept. 22. 05:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
#30. Haladunk. Lehet toljuk azt még 2030-ra is...vagy amíg komolyan nem lehet venni az ellenzéket, ami őszintén nem tudom, mikor jöhet el.
2021. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Mert a Fideszben te mit veszel komolyan, de most őszintén?
2021. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
42%
#32. Most komolyan gondolod, hogy itt elkezdi neked bárki is fejtegetni? Majd feleletet adunk neked? :D Egyszerűen komolyan tudom venni őket és kész. Az ellenzéket meg sajnos közel sem.
2021. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Tessék, egy nyamvadt érvet nem tudsz mellettük felhozni. Nézd csak tovább az M1-et barátom. :))
2021. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
#34. Hát persze. Ha nem kezdem neked bizonygatni, akkor én nem tudok érvelni mellettük. Tudod, ez nem így működik. A kiindulópont az, hogy a Fidesz tud győzni egy választáson, jelenleg van esélye van esélye, hogy hatalmon is marad. Egyelőre tehát az ellenzéknek kell szavazatokat szereznie és többek között engem is meggyőznie, ha azt akarják, hogy ne a Fideszre szavazzak jövőre. Eddig nem sikerült jól, de akár te is megpróbálkozhatsz vele. Az "ezek lopnak", meg "jogállamiság" érvet légyszi hagyd ki, azt csak ezen az oldalon látom napi százszor. Ha ezzel megvagy, szívesen kifejtem cserébe, hogy az ellenzékkel összevetve miért is tudom valóban komolyan venni a Fideszt. Hajrá!
2021. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Na erre a párbajra kíváncsi vagyok!
2021. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nem a kerdezett kommentelo vagyok. A korrupciós botranyokat, amibol megszamlalhatatlanul sok van leszamitva, valamint a nevetseges kepmutatasukon tul szenely szerint, nekem mint 27 eves valasztopolgarnak ezek a legfobb problemai:


Kilatastalan jovo: a Fidesz csak a nagycsaladosokat tamogatja, azokat akik ebben nem asszisztalnak mert belatjak, hogy egyreszt tulnepesesett igy is a vilag masreszt ilyen fizetesek (minimalber 200k Ft, ami egy vicc) nem eri meg tobb gyereket szulni, igy engem semmilyen formaban nem tamogata. Viszont a baromi magas fogyasztoi arak nincsenek parhuzamban a magas fizetesekkwl. Aki manapsag nem vallalkozik, nincs benne valami urambatyam kapcsolatban, normal fizetesbol nehezen el meg, hiszen ahogy irtam, az arak nyugatiak, akkor a fizetesek miert nem azok? Miert van az hogy olcsobb az elelmiszer a neneteknel, 3x akkora fizetes mellett?


Kepmutatas: szeressuk az EU penzet, de alljunk szemben veluk, csinaljunk ellensegkepet, gyulolkodjunk, es igy probaljunk hatalmat fitogtatni.


Jarvanykezeles: szarjuk le hanyan halnak meg, szerezzunk be jo aron kinai es orosz vakcinat, amibol meggazdagszunk, makd hitessuk el a neppel, milyen jol kezeltuk a jarvanyt. Ja, igaz hogy az EU nagy reszeben tobben oltottak be magukat, mert ott van szakertoi kommunikacio, nem csokos rekotork mint ez a Merkeley, aki amugg nem is virologus, mondja meg, hogy miert kell oltakozni.


Befogadobb legkor: ha fekete, arab, meleg, lezbikus vagy, akkor a nep ellensege vagy. Ritka mergezo ez a gondolkodasmod, es erdekes modon, Nyugat-Europa sem dolt ossze, mert elfogado tarsadalom jellemzi oket, nem a gyulolkodes.


Urambatyam rendszer.


Hosszasan lehetne meg fejtegetni, de meg se fordulna a frjemben h 22-ben is ezt a rendszert tamogassam.

2021. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Elég lesz vajon a romák, erdélyiek és ukránok szavazata? "

Nem lesz elég, ahogy eddig se volt elég. De velünk, normális, józan gondolkodású magyarokkal elég lesz.

2021. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!