Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális ha ezért szavazok a...

Normális ha ezért szavazok a Fideszre?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egyszerűen gyűlölöm a fejlődést. A Progresszív ember tökéletes ellentéte vagyok, bármi modernizálódik azt egyszerűen ki nem állatom (kivéve ha visszafelé fejlődik valami, mert annak örülök).

Az én gondolkodásom alapja kB az, hogy akkor jó a világ, ha ma olyan fejlettség van, mint tegnap, és holnap olyan fejlettség lesz mint ma, és jövőre meg ötven év múlva is.


Ennek az eszmének pedig a Fidesz a legmegfelelőbb párt, hiszen kb az ő gondolkodásuk is ez.


Ja, és a kérdés halálkomoly, egyáltalán nem vagyok troll.


2021. szept. 4. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát a konzervatív gondolkodást más párt nem nagyon jeleníti meg, az igaz.
2021. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

El kell szomorítsalak, hogy a Fidesz is nagyon progresszív sok mindenben, de néppárti jelleg miatt belefér.


Ted Kaczynski könyvét ismered? Lehet tetszene neked!

2021. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ismerem hát. Sajnálatos, hogy agresszív módszerekhez folyamodott az ideológiája terjesztése érdekében, egyébként csak az írásai alapján zseninek tartanám.
2021. szept. 4. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Csak ugye az a baj, hogy a világ nem statikus, aki nem tud vagy akar fejlödni az halott csak még nem tudja.
2021. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne jó, ha az maradna, ami most van? Mostani korszak az valahogy ilyen semmilyen, mintha megállt volna a történelem, egyik napról a másikra jönnek fel és tűnnek el trendek, semminek nincs tétje, korszaknak még ideológiája sincs. Én sem szeretem a változást, de konzervatívként egy épkézláb mondatot nem tudnék mondani arról, hogy mihez ragaszkodok a "most" - ból. Talán a Netflix előfizetéshez, de ezt még leírni is nevetséges.


Sokszor azon gondolkozom, hogy én vagyok Boomer, hogy az újabb generációt degeneráltabbnak érzem és a 2000-es éveket pedig jobbnak, nosztalgikusabbnak, de ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a technológia robbanás szerű fejlődése mégis akkora változást hozott el, hogy akár igazam is lehet, hogy különleges a mostani helyzet.


Mindenesetre nem érzem azt, hogy lenne "most", egyet pislogsz, s többet változik a világ, mint régen 100 év alatt.

2021. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Normális, én is azért szavazok a Fideszre, mivel igyekszik fenntartani az általunk megszokott rendet (természetesen ez nem azt jelenti, hogy visszamegyünk a középkorba, és igyekszünk úgy tenni, hogy technológia nem is fejlődik)
2021. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Én mindig arra a pártra szavazók, amelyik a legközelebb esik az én gondolkodásomhoz.

Ez most a fidesz.

Volna mit javulniuk, de ebben a kínálatban nekem ez a legközelebbi.

2021. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a fejlődés szót nem szeretem, legalább is ilyen értelemben. Fejlődés az, hogy már olyan "okos" kütyük vannak, hogy lassan az embernek olvasnia sem kell tudnia? Ez fejlődés?

Jobban szeretem a változás szót. Annak lehet pozitív és negatív tartalma is.

Amúgy mindenki arra szavaz, akire akar. Vagy el sem megy, az is egy döntés.

2021. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A progresszió régen egy pozitív szó volt. A reform is.

Most meg mind a kettő valami zavaros és sötét irányt jelent.

2021. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

"Arról van szó, hogy egyszerűen gyűlölöm a fejlődést."

Akkor nem, akkor valamelyik ellenzéki pártot javasolom, m1 melyik mert mind egyforma

2021. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!