Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért pont Karácso...

Fideszesek! Miért pont Karácsonyt gondolja az ellenzék vezérének a Fidesz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Rossz kérdés, Gyurcsány az igazi vezér.
2021. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Gyurcsányt gondolja az ellenzék vezérének. Karácsonyt meg Gyurcsány pincsijének.
2021. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon alacsony az elutasitottsaga.
2021. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
OK, lehet. De miért pont ő Gyurcsány embere, és nem mondjuk a felesége, Klára?
2021. szept. 22. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

4# nyilván Klára asszony is az embere.... nem jöttél rá még, hogy Fletó két vasat akar a tűzben tartani.

Klára asszony is azt csinálná, amit a férje mond.

Karácsony esetén pedig, egyrészt a programja szinte totálisan a DK programja, másrészt neked nem gyanús, hogy a főváros irányításában Karácsony legfontosabb emberei a volt Gyurcsány kormány egykori miniszterei Draskovics, Gaál J Zoltán, Németh Gy Erzsébet???

Akkor persze, hogy nem lehet Karácsonyt nem Gyurcsánnyal azonosítani...ja és a sajtótájékoztatón, amikor Fletó krákogott, Karácsonyon meg látszott, hogy hoppá, " jelzett" a boss....

2021. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez lehet fordítva is, h Draskovicsék mindig ahhoz dörgölőznek akihez épp lehet.

Nem látom be még mindig, hogy miért mindig csak Karácsonyos youtube "reklámok" vannak.

2021. szept. 22. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Karácsonyt ekézik nagyon, ahogy rommá verte tahóst nem tudják megemészteni.


Meg persze rettegnek is hogy orbánt is rommá veri.


Gyurcsányozás is azért meg mert fél a fidesz és van is mitől, egy kormányváltás kb borítékolja nem lesznek többé szabadlábon a bűneikért.

2021. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Karácsony alkalmatlan.
2021. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanúm, hogy ezzel pont Karácsony felé akarják terelni az ellenzéki szavazókat. Én nem hiszek benne, hogy a komcsik és a fidesz akkora ellenségek a színfalak mögött. Nem véletlen, hogy Fidesz hatalomra kerülésekor nem volt semmiféle elszámoltatás. Az 5-ből legalább 2 ellenzéki jelölttel szerintem most sem lesz (már ha megtörténne az a csoda, hogy jövőre bukik a Fidesz).
2021. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Szerintem is őt tolják valójában.

2021. szept. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!