Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelet-Európa lesz az a tömb,...

Kelet-Európa lesz az a tömb, ami meg tudja védeni a hagyományos értékeket és kiáll a nyugatról beáramló LMBT stb. lobbival szemben?

Figyelt kérdés

Nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy a "felvilágosult" nyugatnak ideológiailag végleg bealkonyul, ezzel szemben viszont Kelet Európa megképzi önmagát. Magyarország, Lengyelország, Szlovénia, Görögország, Csehország, Szlovákia. Olaszország billeg, de szerintem el fog mozdulni a hagyományos értékek felé, Vatikán stb. A litván elnök most csapott oda az LMBT nek, egyre többen követik hazánk példáját.

Érdekes ezt látni nagyon, hogy a kereszténységre erőszakkal áttérített magyarok állnak mindennek az élén, miközben az áttérítők feladják teljesen értékeiket.

Vajon Kelet Európa tudja tartani magát?



2021. szept. 22. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Talán igen.
2021. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Gyerek vagy, lassan jön az esti mese a tévében.
2021. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz ilyen tömb, max.a közelkelet.
2021. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Nyilván most divat a homok, tehát megállítani nem lehet, viszont a túlnépesedésnek lehet hogy jót tesz.
2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 steven95 ***** válasza:
84%
Őszintén gratulálok Kérdező, hogy a Te életed csak úgy lesz szabad eme földön, hogyha másokat elnyomsz. Ez a kereszténység legszebb öröksége.
2021. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

"Nyilván most divat a homok, tehát megállítani nem lehet, viszont a túlnépesedésnek lehet hogy jót tesz."


Ez rendben van csak az a helyzet hogy európa nem hogy túlnépesedéssel küzd hanem éppen a a kihalás felé sodródik

2021. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Kelet-Európa lehet, még szerencse, hogy Magyarország Közép-Európában helyezkedik el.
2021. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
A V4-ek legfőbb küldetése ez lehet. Főleg akkor, ha tovább bővül, vagy akadnak külső támogatók (a felsoroltakon kívül Horvátország, Szerbia, akár Románia is). Focis példával élve: lehet, hogy eddig favorizáltuk pl. a franciákat és utáltuk a románokat, de amikor egy román-francia meccsen 11 fehér áll szemben 7-8 fekával, akkor én sokkal inkább a románokat érzem közelebb magamhoz.
2021. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Igen, a románokat még ki is hagytam. Nem hittem hogy velük bármiben még egy platformra kerülünk. Amerikában eszméletlen durva dolgok mennek az oktatásban, tényleg nem túlzás a diktatúra, a szülőket szankcionálják, ha a gyerekeiket nem a megfelelő szellemben (lgbt) nevelik. Az hogy a könyvtár polcai teli vannak érzékenyítő mesekönyvekkel teljesen alap. Ott ha meglépnél egy olyan "könyvégetést" mint itthon dara Dóra, elzárásra de legalábbis többéves pereskedésre készülhetnél profi ügyvédekkel és pénzügyi lobbival szemben állva. De nem kell mondom darálnod se elég ha a gyerekedet nem járatod érzékenyítő órákra. Barátom kinn él ő mesélt ezekről, borzalom.
2021. szept. 22. 21:21
 10/20 crudy ***** válasza:
74%

Barátod biztos mindent tud. Mennyi és mennyi keresztény értékről olvashattam itt feljebb.


Milyen érdekes, hogy ez az lmbtq nyár előtt még senkit sem érdekelt.


Egy valami azért érdekel, minek vagyunk az élén?

2021. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!