Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jövőre a ballibek nyernek,...

Ha jövőre a ballibek nyernek, akkor ti is elmenekültök majd az országból?

Figyelt kérdés
Ha jövőre a ballibek nyernek, akkor én azonnal összecsomagolok és elmenekül innen. Elmegyek egy magasabb életszínvonalú fejlett demokratikus nyugati országba. De hogy nem fogok olyan országban élni amit a gyurcsány-féle ballibek kormányoznak az zicher

2021. szept. 23. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is inkább nettó 5000 frankért dolgozok majd Svájcban
Nem, jó lesz nekem a havi 600 euró is, mert éljenek Gyurcsányék!
19 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Ezt nem értem...

Szóval az egészből az jön le, hogy szerinted semmit nem fog változni a gazdasági helyzet, ugyan olyan rossz lesz minden. De amiatt mész a szintén ballib nyugatra, hogy ne Gyurcsány legyen a minisztered??

Nekem ez elég fura így összességében.

Amúgy, ha bárki más nyeri a választást és kevesebbet lop majd, mint Orbánék egyből javulni fog a helyzet. Több pénz lesz mindenre, ugrani fog a gazdaság az fix. De ha a bérek nem nőnek, vagy az árak nem csökkennek ugyan úgy lesz kivándorlás

2021. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem fogok elmenekülni... Gyurcsányt fogjuk elzavarni, ha kell, forradalommal.
2021. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Menekülni? Nem az a fajta vagyok. Inkább pokollá teszem ez életüket. Meneküljenek ők, ha tudnak! :)
2021. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%

A ballib szó öszetételmértelmetlen, mert az hogy liberális már definiálja, hogy balmoldali.

Nem nem menekülnék, megvárnám először hogy mi lesz.

2021. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
14%

Nem. Én megpróbálkoztam a külfölddel, azóta szeretem Magyarországot.

Akárhogy is, itt a saját országomban vagyok, és nem egy lenézett csőcselék, mint bárhol Nyugaton.

Amúgy meg mindegy melyik oldal van hatalmon, mindenképpen ijesztő a helyzet.

2021. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
#4. Erre valaki igazán felhívhatta volna szegény együgyű ballibek figyelmét is, amikor a '90-es évek elejétől elkezdték saját magukra (unironikusan) használni.
2021. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Miert nem volt 3. Szavazasi resz miszerint jobb lesz ha ellenzek nyer? Vagy miert nem Orbant irtad a Gyurcsanyosvalaszban?
2021. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
#7. Mert olyan kérdésből van napi húsz.
2021. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Alex Fly ***** válasza:
33%
Nos: nem vagyok oligarcha, sem NER-lovag. Nem sikkasztottam közpénzt, nem loptam el az uniós támogatást, semmi közöm a fidesz vezérkarához, még csak korrupt sem vagyok - miért menekülnék?
2021. szept. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmenekulok >>>> irany Afganisztan!!! :)))
2021. szept. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!