Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek, hogy 500.000...

Elhiszitek, hogy 500.000 ember támogatta a Stop Gyurcsány/Karácsony petíciót ezidáig?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 23:50
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
53%

A median netto magyar ber 220 netto, es szerinted a romanoknal nem feketeznek, vagy mindenki minalberert dolgozik.


10eves gazdasagi konjukturabol a fidesz nem tudott magasabb eletminoseget hozni a magyaroknak.


Pontosabban egy szuk retegnek igen de nekik olyat h a dedunokaik se kell mar dolgozzanak soha.

2021. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
38%

#11. Adalék a "románok lehagytak minket" kezdetű ballib legendához:

[link]

[link]

2021. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
74%

#8:

És mik ezek a kedvezmények, amelyek miatt nálunk egy alacsonyabb bruttó fizetés is többet hagyhat az ember zsebében?

2021. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
45%

7es. Kinel hagy a kormany brutto fizetesnel penzt?


Minel tobb a fizezesed annal tobbet hagy ott mivel erre epul a csaladtamogatas es az egykukcs.


Mashol azt segitik elsosorban akit kell ea nem azt aki anugyis jol el.

2021. szept. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
35%
#13. Az első házasok kedvezménye, a NÉTAK, a családi adóalap- és járulékkedvezmény, a személyi kedvezmény, a nemrég emelt CSED, egy rakás termék bevonva az 5%-os áfakulcs alá, de nyugodtan ide lehet venni az egykulcsos SZJA-t is. Úgy hirtelen ezek jutottak eszembe néhány mp alatt, gugli nélkül.
2021. szept. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
75%

Ti azt nem fogjatok fel hogy aki gazdag azt segiti legjobban a fidesz de mivel kaptok valamennyit orultok de bele sem gondoltok hogy ok 100szor tobbet kapnak a fidesztol.


Hihetetlen. Xd

2021. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
60%

Egykulcsos adot mondod ami a legjobban a jomodunak segitett es a szegenyt megadoztattak? Lol.


A Fidesz az atlag felett keresoknel valoban durvan csokkentett de a minimalbert megadoztatta sok kisember meg rosszul is jart.



Persze nagy a propaganda ki enlekezne erre

2021. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
97%

Kérdésre válaszolva én nem hiszem el, hogy ennyien támogatták ezt a petíciót, de aztán ki tudja. Az ember már tenyleg nem tudhatja mi igaz meg mi nem.

A másik meg...én nem tudom ki hagy le minket meg mi kiket milyen mutatókban..csak azt tudom, hogy a 3 műszakos gyári melómért, egyszerű élni akaró vidéki emberként, aki nem vágyik nagy dolgokra ..195ezer havi fizu az **szott kevés akárhonnan is nézzük..

Köszöntem.

2021. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
58%

#14. "Minel tobb a fizezesed annal tobbet hagy ott mivel erre epul a csaladtamogatas es az egykukcs."


Szemét Fidesz, támogatja a középosztályt, skandalum.


"Mashol azt segitik elsosorban akit kell ea nem azt aki anugyis jol el."


Kipróbáltuk mi is, nálunk ebből cigánytenyésztés lett, gyerekek tömegeit szülték bele a nyomorba. Nem hiányzik, köszi!

2021. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
20%

19es


A fidesz jobban kormanyoz sok tekintetben ezert lett jobb nem az egykulcs miatt ha igy lenne az osszes nyugati orszagban nem lenne jolet nem gondolod??? Xd

2021. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!