Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiss Endre Farkas,Haynau,...

Kiss Endre Farkas,Haynau, Rákosi Mátyás, és a Trianoni békediktátum utálatán kívül még van olyan dolog Magyarországon ami nemzeti minimumnak számít? Ezek utálatán kívül van még olyan dolog amiről a magyaroknak egységes a véleménye?

Figyelt kérdés

máj. 12. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
A pirézek útálatában nemzeti egység van.
máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nincs bajom Trianonnakl. Vesztettünk és szoptunk. Ez van.
máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekben sem egységes a nemzet véleménye.
máj. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs ki az a Kiss Endre Farkas, így értelemszerűen nem is utálom.


A trianoni békeszerződésről is árnyaltabb a véleményem, de ezt nagyon hosszú lenne kifejteni.

máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mansour ***** válasza:
100%
Ki a fene az a Kiss Endre Farkas? Egyébként Haynaut sem mindenki utálja, ha hiszed ha nem, vannak rajongói. Trianonról is megoszlanak a vélemények, bár azért rajongani senki sem rajong. 100%-os nemzeti egység semmiben sem lehet, mert mindig van egy-két különc, aki valami alternatív értelmezéssel áll elő. De szerintem nagyjából a következő lehetne nemzeti minimum: a Szent Istváni államalapítás pozitív megítélése, a tatárjárás és a török hódoltság negatív megítélése, a reformkor és a kiegyezés pozitív megítélése (48 határeset, de talán még az is beleférne), Trianon igazságtalansága, a 2. vh-ban és a Holokausztban való részvételünk elítélése, 1956 tisztelete, a Rákosi- és a Kádár-korszak elítélése.
máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös, én még ezek között is látok olyat, amit nem ítélek el egyértelműen.
máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mansour ***** válasza:
25%

Tippelhetek? Kádár? Remélem nem a Holokauszt... :)

(Mondtam, hogy mindig van egy-két különc!)

máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#4 #5


Ő Kiss Endre Farkas:

[link]

máj. 16. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi a baj Kiss Endre Farkassal? Hogy jön Haynauhpz? Kivégzett fogjokat? Megkorbácsoltatott asszonyokat?


Hogy jön Kis Endre Farkas Trianonhoz? Ecsatolt országrészeket? Én Fideszes vagyok de fogalmam sincsen ki ő? Mit tett? Miért kell utálni? Nem is olvastam róla soha az origon

máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
máj. 17. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!