Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ellenzéki szavazó, miért...

Aki ellenzéki szavazó, miért utálja a Fideszt? És ennek tükrében mi volt az amit Gyurcsányék különbül csináltak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 09:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

Utolsonak csak azt ajanlom figyelmebe h nezzen utanna azoknak a kritikaknak miszerint a mi hazank fidesz szatelit part. Rengeteg erre utalo jel van.

Akkor mar inkabb a ketfarku kutyakat tamogasd listan es egyeniben mindenkepp az osszefogast mert egyeniben nem szabad megosztani az ellenzeket.


Ja es ha jobbos vagy akkor hiteles jobboldali jelenleg Marki Zay, Palinkas, Bencsik, ebbol ketto osszefogasos. Oket is ajanlom figyelmedbe.

2021. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11 vagyol 8 asnak irtam.
2021. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 molnarmarcell21 ***** válasza:
58%

ma 10:28


"Az tényleg nem volt, csak a romániai magyar kisebbség ellen!!!!" - nem volt, de ha volt is, engem az nem érint és nem volt ekkora mértékű.


"A 90%os liberális média fölényre gondolsz? Vagy a lovasrohamokkal és szemkilövésekkel és félholtra verésekkel feloszlatott tüntetésekre?" - nem, a demokrácia-indexre gondolok.

2021. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#4 "Készültek azért autópályák, szántóföldek alá fúrt alagúttal."

Látod, pont ezek azok amikkel nem volt bajom, tudom miért tették és szerintem jól döntöttek. Ez valamilyen módon a magyar ipar, a magyar cégek jövőjét szolgálta legalább.

Na de a többi?????

2021. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Pl. nem gyengítették a jogállamot, nem tették a kisembert kiszolgáltatottabbá a hatalommal szemben
2021. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%

Ezért utálom a fideszt:

-adóemelések

-rezsi magasan tartás, "rezsicsökkentés" néven

-versenykorlátozás, pl a Digi kicsinálása, mobilkartel bebetonozása, életképtelen, rosszul működő vállalkozások előnyödre juttatása, az életképesekkel szemben

-néphülyítő propagandára költött százmilliárdok

-előnytelen üzletek a szovjetunióval, kínával, és a német autógyárakkal.

-oktatás és egészségügy züllesztése

-elkótyavetyélt évtized, a leghosszabb gazdasági konjunktúrában

-az állami vagyon pártvagyonná konvertálása

-demokrácia leépítése

-Magyarország még röhejesebbé tétele

-uszítás

-lopások, pl az mnyp vagyon ellopása

-bájerzsót

2021. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#4 láttad már azokat a részeket? Voltál már ott az autópályán?


Érdekelne hogy milyen vonalvezetéssel oldottad volna meg te!


Az is érdekelne hogy miért láttam hasonlóakat Szlovákiában, boszniában, montenegroban, szerbiában!

2021. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#11 Köszönöm a tanácsot.


Nyilván választás előtt majd azért még jobban beleásom magam, hogy mégis ki kinek az oldalán áll.


A Mi Hazánkról tudtam, hogy olyasmi mint a FIDESZ, csak fiatalosított és tisztességesebb verzióban, épp ezért is voltak szimpatikusak. Az elv tetszene a jelenlegi kormánynál, a kivitelezés nem tetszik.


Majd a Kétfarkúakról is keresgélek információkat. Róluk eddig csak annyit olvastam, hogy nincsenek komoly szándékaik ezért is zártam ki a lehetőségek közül. Jó, hogy vannak, de olyanra szavazni akinek komoly célkitűzései nincsenek, olyan mintha el se mennél szavazni.


De mondom mégegyszer, alaposan megfontolom majd kié lesz az x. :P

2021. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
#10Engem nem érdekel, mi volt Gurcsány idejében. Az érdekel, ami most van.
2021. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#13


Érdekesen szubjektív index lehet az, legyen az bármi... :DDD

2021. szept. 25. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!