Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek Dobrev Klárira...

A fideszesek Dobrev Klárira szavaznak, mert vele biztosított Orbán újabb 2/3-os győzelme?

Figyelt kérdés
Orbánnak soha nem lett volna 2/3-os győzelme, ha Gyurcsány nincs. Orbán nem számoltatta el Gyurcsányt, egyik sincs meg a másik nélkül.

2021. szept. 24. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

A fideszesek nem szavaztak.

Mi az, ez most a megbeszélt duma, hogy ezt kell hangoztatni miért nem az lett az előválasztás hivatalos eredménye mint amit a szavazók gondolnak?

Tényleg azt hiszed van még aki beveszi a titokzatos szavazateltűnések után, hogy nem a "főnökség" állította be éppen arra az eredményt amit előre megbeszéltek egymással?

2021. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Aztán ha a választást is megnyeri, majd sírnak hogy megint a Gyurcsány jött vissza... Én már nem keresek logikát a fideszesek gondolkodásában.
2021. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
A fideszesek teljesen jelentéktelenek itt, Dobrevvel vagy nélküle, jövőre eltakarítjuk Orbánt. Az, hogy most fideszes retardáltak szavaznak mint ellenzéki, azon kívül hogy nevetséges, csak azt mutatja, hogy félnek.
2021. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Maguk alatt vágják a fát a hülyéi, engem pl. nem érdekel az ötből ki lesz a végső jelölt, úgyis rá szavazok, mert Orbánnál mind mérföldekkel jobb, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Szóval magukkal babrálnak ki, ha direkt arra szavaznak akit a "legalkalmatlanabbnak", "legnevetségesebbnek" tartanak, mert ha ő lesz a jelölt akkor rá megy az X jövőre, aztán majd ha véletlenül az ellenzék nyer akkor még jobban sírhat a szájuk. De nem baj, én csak örülni fogok neki.

"mert vele biztosított Orbán újabb 2/3-os győzelme"

Ez nem tudom honnan jön, talán az még mindig nincs meg egyeseknek hogy az ellenzéki pártok ÖSSZEFOGÁSBAN indulnak jövőre? 18-ban úgy lett orbánnak "kétharmada" (az ukránok, románok tömeges buszoztatása mellett) hogy kapott valami 30%-ot, csak az ellenzéki pártok EGYENKÉNT még annyit se. Ha 3 éve összeadtuk volna úgy az ellenzéki pártok összes szavazatát (Jobbik, MSZP, DK, LMP, Momentum stb.) mint most, akkor Orbánnak nem hogy kétharmada nincs, de az ellenzék nyer. Tehát nem tudom ki hogyan vizionálja azt hogy Orbánnak majd megint kétharmada lesz, de nincs olyan ellenzéki jelölt akivel akárcsak megközelíteni meg tudná, ahhoz akkorát kéne csalni amire még példa nem volt.

2021. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
A mai vita bebizonyította: bármelyik Összefogásos jelölt fényévekkel normálisabb, hitelesebb mint Orbán!
2021. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4!


Mi értelme van külföldiek buszoztatásának?

2021. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!