Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél, ha Orbán Viktor...

Mit tennél, ha Orbán Viktor Spanyolországba költözne a lánya és veje után?

Figyelt kérdés

Lánya és veje, Tiborcz már kiköltözött Marbellára, Spanyolországba.


[link]



2021. szept. 24. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2021. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Tenni semmit nem tennék, max. örülnék neki, hogy ővámpírsága eltűnt,s talán hagyja mostmár békén ezt az országot.
2021. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szépen integetnék Ferihegyen és énekelném, hogy Báj, báj, Viktor. De azért mentek ki, hogy hozzájuk költözhessen a felesége, akit minden pálinkázás után összever. Ki kell menteni a Cinke utcából a fiával együtt.
2021. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 pálinkázás után még veri a feleségét a doktor miniszterelnök?
2021. szept. 24. 22:43
 5/9 A kérdező kommentje:
És a fiával mi a gond?
2021. szept. 24. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Veri és ezt mindenki tudja, aki a közelében dolgozik. A fia pedig meleg... ez vele a baja. Az anyja persze védi a fiát. Magyarán ez egy falusi történet.
2021. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom Orbánt is verte az apja. Elmeséléséből tudjuk, hogy apja fél holtra rugdosta mikor lázadni próbált. Romáknál persze előfordul az ilyen.


Talán azóta skizofrén saját bevallása szerint is.

2021. szept. 24. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszahívnánk, nem adjuk a vezért a kutya spanyoloknak. Tudom, hogy szeretnék (a románok is folyton irigykednek rá, a szlovákok, németek pedig meg is választanák, ha indulna ottani választásokon), de nem adjuk a mi kedves vezérünket.
2021. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi ütötte ki a biztosítékot? Nyílván a fia, aki vállaltan meleg. Ezt pedig nem tudja megemészteni. Láttam egy filmet a Kennedyekről, ott is a papa elvárásainak nem felelt meg a legidősebb lánya. Sőt, igencsak szexes életet élt. Az apja bezárta, aztán megoperáltatta. Élete végig nyomorúságos életre kényszeritette ezzel, csak ült, nem beszélt, semmit nem tett. Kataton elmebeteggé tette. A legszivesebben OV is megoperáltatná a fiát, hogy ne legyen meleg és minden, mindenki oka annak, hogy az lett. Nem érti, hogy ez nem az olvasástól és az emberektől függ.
2021. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!