Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Jakab vagy Márki...

Szerintetek Jakab vagy Márki Zay Péter tud bejutni az előválasztás második fordulójába?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 22:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Az 5-össel teljesen egyet értek. Pontosan ez volt az oka, hogy MZP-re szavaztam. Egy középút. Erre van most szükségünk.
2021. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Mzp semmit nem tett le az asztalra , ő egy olyan ember ,aki polgármesternek sem való. Haza jó pár év után Amerikából ,egyből polgármester lett , majd min.elnök akar lenni. Nem fura ez? Ő is csak egy báb és lehet ,hogy pont Orbánnék bábja.
2021. szept. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nem tett le semmit?


Az ígéretei 80 százalékát már teljesítette!


Karácsony ezzel szemben Budapesten 35 százalékot és 160 ígéretet tett, olyat is amiről már akkor is tudta hogy egy főpolgármesternek nincs hozzá jogköre!


Illetve MZP már 20+ milliót fizettetett vissza Lázárral, abból amit ellopott!


Karácsony megígérte, hogy elszámoltatja Tarlóst, a pozi megszerzése után pedig díszpolgárrá nevezte ki!


(Most hogy vége az előválasztásnak, már leírom a véleményem)

2021. szept. 28. 12:45
 14/20 anonim ***** válasza:
Vásárhelyen élsz?
2021. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12# én is MZP-re szavaztam, mint középútra. A hírekből az látszik, hogy virágzik Hódmezővásárhely, bár nem lakok ott, elhiszem. Viszont könnyebb virágoztatni egy várost, mint egy országot. Egy falut is könnyebb csúcsfaluvá, boldogsággá, stb. tenni, jólétet teremteni, mint egy nagyobb várost. Szóval, nem kellene mindig Hódmezővásárhelyt emlegetni, hogy ott sikerült. Nem jelenti azt, hogy egy sokkal nagyobb "helyen" is sikerülni fog. De drukkolok MZP-nek.
2021. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8. és 15. vok, köszi a tippet, áprilisra jó lesz, ha akkor is bizonytalan leszek.
2021. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem sikerült neki Vásárhelyen semmi ,ti csak a jó oldalt látjátok,a rosszat nem ,hogy mennyi minden rosszat tett.. csak az tudja azt aki itt él. Tehát ne engem oktasatok ki hogy ő milyen jó ember.
2021. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17. Az megvan, hogy Vásárhelyen 77 százalékkal nyert Mucsi ellen, a DK jelöltje ellen?


Illetve miniszterelnök jelöltnek is rá szavaztak ott a legtöbben.


Az emberek igenis elégedettek az eddigi munkájával ott.

2021. okt. 1. 22:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ez nem teljesen így van..
2021. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16. vok: nézőpont vagy inkább oldal kérdése, hogy MZP Vásárhelyen mit tett és mit nem. Ha nem tett le semmit, akkor a sok "birka" miért szavazott rá? Nem szavaztak volna, ha nem lettek volna elégedettek vele. De, mint írtam az előbb, más egy várost felvirágoztatni és megint más egy országot. De drukkolok MZP-nek, még akkor is, ha nem hiszem, hogy le tudnák váltani a kormányt.
2021. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!