Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Jakab vagy Márki...

Szerintetek Jakab vagy Márki Zay Péter tud bejutni az előválasztás második fordulójába?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 22:53
A kérdező szavazást indított:
JP
MZP
95 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

UI:


Légyszíves ne arra szavazzatok itt most akivel jobban szimpatizáltok, hanem arra, akit esélyesebbnek tartotok ebben.

2021. szept. 25. 22:56
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Jó kérdés, ugyanakkor azt sem tartom kizártnak, hogy mindketten, ugyanis sokan vannak, akik ugyan jelenleg az ellenzéki összefogásra szavaznának, mert csalódtak a Fideszben, ugyanakkor jobbos beállítottságúak, ezért ők kettejük közül fognak valakire szavazni. Jakab bizonyos nézetei, mint a család, egyezik a Fideszével, de sok mindenben támadja, és ez sokaknak szimpatikus lehet, Márki-Zay pedig viszonylag független, és igazából semmi rosszat nem lehet mondani róla.
2021. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%

Remélem, egyik se.

Nem, nem vagyok fidexes, azt a bandát én egy az egyben követ törni küldeném Recskre, de ez az ellenzék címen felkínált választék, harmatgyenge.

A mostaniak már összelopták magukat, mindenből is.

Az új csapat kezdené elölről, de honnan is, ha narancsék már mindent elloptak, amit lehetett? Igen, a néptől szednék el.

Jó reggelt.

2021. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 meszike91 ***** válasza:
90%

23:23


Ez az érvelés lenyűgöző.

2021. szept. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
82%

Szimpatikus Márki Zay előadásmódja, de:

- társadalmi értelemben eléggé liberális, piacpárti, Jakab Péter viszont nem

- kultúrális értelemben is Márki Zay inkább mérsékelten liberális, attól, hogy elmondja, hogy vallásos még nem lesz konzervatív a programja, Jakab viszont konzervatív

- Jakab jobban képviseli a vidéki, akár falusi embereket, Márki Zay viszont inkább az értelmiség körében népszerű, elitista

- Márki Zay nagyon ügyes kommunikátor (marketinges), néhány jól kimért szlogent ismétel különböző sorrendben és összetételben (ugyan azokat a kifejezéseket használja, hogy megjegyezhető legyen)

2021. szept. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

A nagyképű, önfenyező Márki Zay jut tovább. Pusztán mert jobban kommunikál...

A POPULISTA, demagóg lufi bohócokra kisebb a kereslet, a prolik szeretik, de azok már egyre kevesebben vannak...

2021. szept. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Bohóc Peti biztos nem lesz miniszterelnök.


De ha nyer az ellenzék miniszteri széket biztos kap ami igen csak elborzasutó

2021. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

#

Én is azt vallom, amit 3. hozzászóló. A Fidesz tovább lopna az unokáknak, dédunokáknak. Az ellenzék pedig először a családjuknak. Nem tudom, hogy kire szavazzak, ellenzék? A fideszre nem. Vagy majd vmelyik esélytelenre, esetleg érvénytelenül szavazok mindegyikre. Tényleg nem tudom.

2021. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8. A legjobb megoldás akkor, hogy olyanra szavazol aki még nem volt eddig.

Legrosszabb esetben az is lopni fog, mint a 12 éve uralkodók és az előttük lévők, legjobb esetben viszont lehet hogy kellemesen fogsz csalódni és nem lopnak…

2021. szept. 26. 20:33
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
MZP
2021. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!