Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor a melegházasság kerül...

Mikor a melegházasság kerül szóba, miért mindig az ókori Görögországot meg Rómát hozzák fel példaként, mikor egyik helyen sem volt elfogadott a homoszexuális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Rómában presztízsveszteséggel járt nemesek körében az ilyen, átlagpolgárok esetében volt mindössze elfogadott, de ott is csak alkalmi szexuális együttlét terén. Görögországban tarthattak (jellemzően fiatal fiú) szeretőt a szabad polgárok, de csakis azután, hogy volt már családjuk és nemzettek utódot.

Egyik helyen sem volt melegházasság de még párkapcsolat sem, ahol az utcán egymás kezét fogva mehettek volna a melegek.



2021. szept. 26. 01:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10: plusz lásd a férfias spártaikat, ahol a sok férfi között szintén bevett dolog volt a homoszex
2021. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Így van. Ezért a pedifilizmust is legalizálni kell, mivel az ókori Rómában is elfogadott volt
2021. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 hypno ***** válasza:
64%

#12


Sok katolikus pap állna a kezdeményezés mögé. (titokban persze)

2021. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

#13


Sőt! Ez kezdeményezés lenne, amit nem csak az aberáltság-párti liberálisok, hanem még a fidesz is támogatna, hisz Kaleta után tudjuk, hogy tele van a párt pedofillal

2021. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Kínában is elfogadott volt a kommunista idők előtt, ezt több bizonyíték is alátámasztja (festmények, használati tárgyak, történelmi személyek stb.) A spanyolok általi gyarmatosítás előtt Dél-Amerika nagyrészén is elfogadott volt. Afrikában sok helyen volt szokás, hogy a férfiak fiatal fiú szeretőt tartottak, aki ellátta a ház körüli munkákat is. Az elszigeteltebb országogban is legfeljebb semlegesen tekintettek a dologra. Rengeteg ország van, ahol sosem volt illegális a homoszexualitás (Kambodzsa, Indonézia, Egyenlítői Guinea, Burkina Faso, Dzsibuti, Kongói Köztársaság, Kongói Demokratikus Köztársaság, Madagaszkár, Elefántcsontpart, Laosz, Mali, Niger, Ruanda, Észak-Korea, Dél-Korea, Fülöp-szigetek, Lengyelország, Tajvan, Vietnám, Niger, Közép-Afrikai Köztársaság, Benin stb.).
2021. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

#15


Pontosan ezekben az országokban az halálbüntetés is teljesen elfogadott és mindennapos dolog volt.

A spanyolok előtti Amerikában pedig az emberáldozat is bevett gyakorlat volt.

2021. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
16-os, így van, ahogy régen a keresztény katólikus egyház keretén belül is bevett szokás volt mind a kettő, bár főképp a halálbüntetés. Még csak megbecsülni sem lehet, hogy hány ember életét oltotta ki csak a katólikus egyház, sokakét csupán annyiért, mert nem értettek egyet az egyház álláspontjával (mondjuk azzal, hogy a Föld lapos, vagy, hogy a Nap a Föld körül forog, ugyanis régen ezekben hitt a katólikus egyház).
2021. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17


Csak, hogy pontosítsunk pár dolgot történelmileg: Az egyháznak sosem volt az a hivatalos álláspontja, hogy a Föld lapos vagy, hogy a Nap keingene a Föld körül. Valójában az első csillagvizsgálókat is az egyház támogatta (lásd ma is áll a pápai csillagvizsgáló). Az egyház akármilyen tudományos elméleteket megtűrt. Ez csak jakabinus/kommunista belemagyarázás, hogy üldözték azokat akik szerint a Föld gömbölyű.

Itt ugyanis nagyon fontos tudni, hogy az egyház kizárólag azokat üldözte, akik hit kérdésekben nem értettek velük egyet. Giordano Brunot sem azért égették el, mert azt mondta a Föld kering a Nap körül, ez nem érdekelte az egyházat. Őt azért égették el, mert azt állította nem létezik Szentháromság és nyitni kezdett az "eretnek" azaz nem zsidó eredetű kereszténység felé. Jan Hus ellen az volt a vád mielőtt élve elégették volna, hogy manicheista tanokat népszerít, holott semmi köze nem volt hozzájuk, csak a zsidó eredetű kereszténység (judeokereszténység) annyira retteg azoktól a tanoktól, amik nem a véres népirtó zsidó Jahvét imádják, hogy azonnal kiírtják. Galilei is vallási okok miatt került szembe az egyházzal, a tudományos munkásságával nem volt semmi baja az egyháznak (később még ők alkalmazták elsőnek).

A katharok sem foglalkoztak soha csillagászattal vagy tudománnyal mégis mindenkit kiirtott és élve elégetett közülük az egyház, itt is kizárólag az volt az ok, hogy nem követték a zsidó Jahvét, hanem helyette kizárólag Újszövetség-alapú tanokat vallottak.


Azért fontos ezt megérteni, mert akkor tüstént rájövünk, hogy a mai zsidókeresztény egyház az ugyanabból a zsidó eredetű kommunizmusból (Marx, Kun Béla és Rákosi is pl zsidók voltak) származik.


És azt pedig nem kell részleteznem, hogy a mai liberálisok, akik a legnagyobb támogatói az lmbtq-nak ugyanúgy a marxizmusból származnak. Nyugaton fel is vállalják és kultúrmarxistáknak nevezik magukat.


Így ha értjük ezeket akkor láthatjuk, hogy a kereszténység-kommunizmus-liberalizmus mind ugyanaz, mindnek a célja a gójok lezüllesztése, elbutítása és eltöketlenítése (lásd "isten báránya behódol" a kereszténységben vagy amikor a liberálisok a gój férfiakból glitteres rózsaszín hecegnőket gyártanak). Így ezek a gójbutító rabszolga-ideológiák kiválóan kedveznek az elkövetkezendő zsidó-világuralomnak, ahol te mind gój vagy egy glitteres köçşög lehetsz csak mind a liberalizmusban, vagy bégető igásbarom ahogyan a kereszténységben. Miközben a hatalom természetesen Jahve kezében lehet csak (azaz a zsidóknál).


Szóval amikor a liberálisok az ókori görögök vagy rómaiakkal példálóznak, az azért hamis, mert az ókorban kemény katonai férfiúk voltak a melegek, akik ki mertek állni a hazájukért, míg a mai liberális melegek rózsaszín szoknyás kislányocskák akiket előbb érdekel a körmük színe, mint az hogy a fidesz és orbán kiárúsítja Izraelnek az egész országot (tudom még nem minden meleg ilyen szerencsére, de a liberálisok nagy erőkkel ezen vannak, hogy ha meleg vagy csak ilyen meleg legyél)

2021. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18-as, valóban nem hitte az egyház, hogy a Föld lapos, utánnanéztem. Elnézést, nekem még iskolában tanították ezt, ezek szerint helytelenül.

Az viszont nem igaz, hogy a liberális melegek mind „rózsaszín szoknyás kislányocskák, akiket előbb érdekel a körmük színe, mint az, hogy a Fidesz és orbán kiárusítja Izraelnek az egész országot). És még csak nem is többség az ilyen, sőt meg merem kockáztatni, hogy 5% sincs. Meleg vagyok szóval van belelátásom a témába, én magam sem vagyok az általad leírthoz hasonló. Teljesen átlagos srác vagxok, egy csöppet sem lányos és nem is öltözködök sem lányosan, sem kirívóan. Lelkileg egy kissé érzékeny vagyok (nem mindenben), de nagyon ritkán mutatom ki.

Azzal nem értek egyet, hogy a liberalizmusnak lenne valami köze a marxizmushoz és a kultúrmarxista megmevezést is eddig csak Fideszestől, vagy más hasonló szélsőjobbostól hallottam.

2021. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#19


Nem is azt írom, hogy a többség ilyen. De ha megnézed a liberálisok által szervezett propagandákat, akkor mindig ilyennek akarják beállítani a melegeket. De itt a homoszexualitás most teljesen lényegtelen, ez csak egy plusz ürügy a gójok elpuhítására. Ez ezer másik helyről is folyik (pl valóvilág, tv2 stb és hasonló agyrohasztó prolitápok).


A kultúrmarxista szónak személy szerint nem tudom milyen megítélése van Magyarországon, mivel én többnyire a nyugati (USA, Németország stb) politikai események követem és ott ez bevett elnevezés, és mint írtam saját maguk által.

2021. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!