Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ne adj isten kormányt...

Ha ne adj isten kormányt alakítana a jelenlegi ellenzék, a baloldali szavazó csalódottak lesznek ha.... (többi lent), vagy úgyis tudják, hogy csak hazudnak az ellenzéki pártok?

Figyelt kérdés

a baloldali szavazó csalódottak lesznek ha....


- emelkedni fognak a rezsiköltségek (nem kicsit, nagyon)

- nem fognak csökkenni a lakásárak

- nem lesznek nyugati bérek

- nem lesz alapjövedelem (igaz ezt csak a suttogó propaganda terjeszti. Ahhoz külön hlyének kell lenni hogy ezt valaki elhiggye...)

- nem emelik kétszeresére a minimálbért (ahogy ezt Jakab sugallta)

- el fogják fogadni a migráns kvótát, ami azt jelenti, hogy a nyugati országok ide fogják kidobni, a leghasznavehetetlenebb migránsokat.


2021. szept. 27. 06:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#10


Szerintem a te felfogásoddal van a probléma, (gyurcsányi szófordulattal élve: nem kicsit, nagyon) mert nem én szoptam be és nem én harsogtam az interneten, hogy lesz alapjövedelem ha győz az ellenzék.


Sajnálom ha a felfogó képességed megtévesztett...!

2021. szept. 27. 07:36
 12/28 hypno ***** válasza:
70%

#9


Akkor mondom másként.


Attól, hogy hogy egy önjelölt kiskakasnak kell egy szemétdomb, ahonnan csak ő kukorékolhat, és ezért erről is össze vissza hazudozik mindent, még nem lesz igaz.

Ha lenne bármilyen igazságtartalma, akkor legalább egy nyomorult nemzetiséget meg tudnál nevezni. (Pl. a pirézeket)


Szoktál filmeket nézni? Thor: Ragnarök meg van?

"Asgard nem egy hely, hanem a nép"

2021. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
63%
Veled tenyleg olyan ez a vita, mintha megprobalnek megtanitani egy halat fara maszni. 2x, erted 2x irtam le, hogy szerintem is faxsag, nem vonjunk parhuzamot, es leirod harmadjara is, hogy be lett szopva. Mindenesetre szep napot neked, ebedre meg narancsos buktat. :)
2021. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 hypno ***** válasza:
85%

Az internet nem felejt.


[link]

[link]

[link]

2021. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Az Európai Egyesült Államok a nemzeti szuverenitás feladásáról szó."

Imádom, mikor egy nem létező, és még csak nem is tervezett dolog miatt vergődnek, de ők aztán jobban tudják miként működne...

Amúgy, mondjuk az Amerikai Egyesült Államok feladta a nemzeti szuverenitását? Ha szerinted igen, akkor elég korlátoltak az ismereteid.

2021. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#12


"Attól, hogy hogy egy önjelölt kiskakasnak kell egy szemétdomb, ahonnan csak ő kukorékolhat, és ezért erről is össze vissza hazudozik mindent, még nem lesz igaz."


Könyörgöm!!!! Pont erről szól a kérdés!!!!

2021. szept. 27. 08:14
 17/28 hypno ***** válasza:
74%

#16


"Könyörgöm", én a #7-es hozzászólásodban leírt kérdésedre reagáltam!!!!!


Szóval zárjuk rövidre. Lökd azt az országot, nemzetiséget, aminek veszélyezteti az identitását az EU.

2021. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

- emelkedni fognak a rezsiköltségek (nem kicsit, nagyon)

Jelenleg többet fizetünk érte, mint a világpiaci ár.

- nem fognak csökkenni a lakásárak

Lehet, de a Fidesz alatt biztosan nem fognak.

- nem lesznek nyugati bérek

Lehet, de a Fidesz alatt biztosan nem lesz.

- nem lesz alapjövedelem

Szerintem is baromság (legalábbis jelenleg, még nem tart ott a gazdaság és a technológia, hogy ilyet be lehessen vezetni). Viszont az "ellenzék" nem egy párt, nem mindenki kampányol ezzel.

- nem emelik kétszeresére a minimálbért

Ezt megint csak egyetlen személy mondta.

200 ezres minimálbérrel azért nincs problémád?

- el fogják fogadni a migráns kvótát

Ennél a kvótánál jóval többet fogadott be a Fidesz. Bár a kormány tájékoztatása szerint, a 90%-uk le is lépett.

Amúgy meg kezd végetérni a menekülthullám. Fidesz kampánya sem erre épül már.

[link]

2021. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%
Nem lesznek csalódottak, általában mindenki tudja hogy nem gazdaságilag fognak jobban élni, hanem az emberi jogok területén lesz jobb a helyzet.
2021. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
12%
Nem is nagyon ígéri egyik ellenzéki párt sem hogy könnyebb lesz a megélhetés, az elszámoltatás lesz szólás,sajtószabadság, európai ügyészség és a menekültek befogadása.
2021. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!