Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok kicsit sem...

Nem gondoljátok kicsit sem képmutatónak, hogy a kormanyparti media megint elkezdte Gyurcsányt vegzálni, mint valami alattomos valakit, miközben Gyurcsany csak finoman visszaszólt egy őt megtámadó vénembernek?

Figyelt kérdés
Ma pedig Szabó Tímeát támadta meg egy fideszes vénasszony, és tegnap én is tapasztaltam a Nyugatinál, hogy néhány Fidesz prolinak nincs jobb dolga mint odamegy Gyurcsányozni, hazaárulózni Momentumos! és Jobbikos! sátorokhoz. Érdekes, ezt sosem hozza le a média.

2021. szept. 28. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát kampány van, valóban nem kellene ilyenekkel foglalkozni. Én kormánypárti vagyok de nem érdekelnek az ilyen dolgok.
2021. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Gyurcsány Ferenc egy gazember.
2021. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
A shótányokat sehol nem tűrik meg.
2021. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Még is mit vársz 11 év komoly gyűlöletkampány után. Lesznek még itt cifrább dolgok is.
2021. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell Ferit bántani, elkú.ta ennyi.
2021. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én bármennyire is nem kedvelem a Fideszt, eszembe nem jutna odamenni, pláne nem verekedni képviselőjelöltekkel.Csak azért, mert más véleményen vagyok. Mi lett ebből az országból, de komolyan...
2021. szept. 28. 19:02
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Így van a választások a demokrácia ünnepe, így kellene hozzáállni mindenkinek.👍
2021. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
De Feri is minek megy beszedve kampányolni?
2021. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Az egy dolog.

De miért izmozik egy pár feles után.

2021. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Az őt megtámadó vénembernek? Mutass már erről egy videót, ha szabad kérnem! Mellesleg a pasas teljesen higgadtan állt és a szemébe nézett ennek az alkoholtól kivörösödött fejű vénembernek. Még a végén azt hozod ki, hogy szegény Feri bácsit bántják? :)
2021. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!