Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok kicsit sem...

Nem gondoljátok kicsit sem képmutatónak, hogy a kormanyparti media megint elkezdte Gyurcsányt vegzálni, mint valami alattomos valakit, miközben Gyurcsany csak finoman visszaszólt egy őt megtámadó vénembernek?

Figyelt kérdés
Ma pedig Szabó Tímeát támadta meg egy fideszes vénasszony, és tegnap én is tapasztaltam a Nyugatinál, hogy néhány Fidesz prolinak nincs jobb dolga mint odamegy Gyurcsányozni, hazaárulózni Momentumos! és Jobbikos! sátorokhoz. Érdekes, ezt sosem hozza le a média.

2021. szept. 28. 18:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Feri vénember? 60 alatt van még. Aki pedig csak kötekedni jön, szerintem jobban teszi, ha otthon marad. Mégis mit ér el vele? Semmit. Keményebb is lehetett volna Gyurcsány. Én pl tökre nem tűrném, ha valami jött ment csak úgy belém kötne.
2021. szept. 28. 21:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha még igaz is, amit Szabó Tímea mond, akkor sem lehet egyenlőségjelet tenni egy mezei szavazó és egy pártvezető közé.
2021. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez igaz.

Ez a pártvezető sokkal jellemtelenebb egy mezei szavazónál.

2021. szept. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

1. Gyurcsány nem finoman visszaszólt, hanem fenyegető volt.

2. A vénember nem támadta meg.

3. A Momentum és a Jobbik úgy indult, hogy Gyucsánnyal soha. Most meg a keblükre ölelik. Ha ilyen kis gerincetelenek, akkor fogadják el, hogy őket is utálják.

4. A Momentum Romániában és az EU-ban a magyar érdekek ellen lép fel, tehát hazaárulók. Vállalják ezt büszkén!

2021. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig megerdemelte a venember a visszaszolast. Tudja mar hogy kivel beszel. Eleg baj, hogy Orban ide juttata az orszagot, hogy egyesek nem tudjak masok véleményét elfogadni. Gyurcsany meg egesz finoman szolt vissza.
2021. szept. 29. 11:44
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem eddig is tudta, hogy egy agresszív alkoholistával beszél.

Látom, számodta nagy baj, hogy Orbán oda juttatta az országot, hogy elmondhatják az emberek a véleményüket. Nincs diktatúra, de igény lenne rá.

2021. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%

Amikor síppal,dobbal,nádi hegedűvel ordibáltatok nemzeti ünnepeken is,mindenki leszarta.Rátok hagyták,

mindenki elkönyvelte ,hogy ezek ilyen gyökerek,azóta meg még nagyobbak aztán jól van.

2021. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!